Skocz do zawartości

Monitor 32" do wszystkiego kwota 1500-1900


Recommended Posts

Witam Szanowne grono :)

 

Przymierzam się do zakupu drugiego monitora.

Będzie służył do pracy , do oglądania filmów i od czasu do czasu do pogrania.

Karta w budzie gtx970, może za 6mcy zmiana na coś mocniejszego.

Potrzebuje monitora aby się oczy nie męczyły ponieważ siedzę non stop przed kompem przynajmniej 14h dziennie.

Mam dwa monitory upatrzone na ten moment :

AOC AG322QCX i  AOC Q3279VWF

Jak ktoś miał styczność z tymi modelami proszę o info czy to dobre wybory.

Ewentualnie jakieś inne alternatywy ?....

Link to post
Share on other sites

Jesteś zdecydowany na tak duży rozmiar do pracy? Monitor będziesz wieszać, czy jednak będzie stał na biurku? Jeżeli faktycznie dużo czasu będziesz przy nim bezpośrednio spędzać możesz też popatrzeć na zakrzywiony Asus VA327H - z matową powłoka matrycy VA FHD, który posiada filtr światła niebieskiego, redukcję migotania oraz szeroki zakres ustawień obrazu. Gdybyś zdecydował się go jednak wieszać posiada standard VESA.

Link to post
Share on other sites
Jesteś zdecydowany na tak duży rozmiar do pracy? Monitor będziesz wieszać, czy jednak będzie stał na biurku?

 

Rozmiar raczej tak , potrzebuję mieć na ekranie odpalone dwa programy a na starym monitorze jeszcze 3 .

Monitor mogę i zawiesić lub na biurko, dla mnie obojętne .

Fajny ten  Asus VA327H , jednak czy przy takiej wielkości nie za mała rozdzielczość 1920 x 1080?

Edytowane przez sopotek
Link to post
Share on other sites
W tym budżecie cięzko będzie znaleźć taki monitor z QHD. Wydaje mi się że FullHD będzie dobre, w przypadku monitora 4K niektóre elemementy mogłby być za małe na ekranie. W telewizorach jest inna sytuacja.

Ewentualnie rozdzielczość 2560x1440,  taki sensowny monitor wychodzi nawet taniej niż zakładany budżet Philips BDM3270QP, AMVA, Flicker Free. Na portalu recenzja http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/philips-bdm3270qp-test.html

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...