Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Recabling słuchawek Kingston HyperX Cloud 2

recabling słuchawki kabel kraków

Najlepsza odpowiedź cooger, 18 kwiecień 2018 - 07:43

Lepiej wyślij komuś z forum (tego lub mp3 i nie mnie :)) bo dla zwykłego serwisu to może być abstrakcja ;)

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 takumi86

takumi86
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 22:40

Hej wszystkim!

Zaistniała u mnie potrzeba zmiana kabla w moich już leciwych słuchawkach. Czy ktoś z was orientuje się gdzie w Krakowie znajdę godnego polecenia serwis/człowieka?

Czytając opinie o znalezionych w google serwisach, o chociażby Amperku czy Protoneaudio, nie napawa mnie to optymizmem... Jakie są ewentualne doświadczenia z tymi miejscami?

Z góry serdecznie dziękuje za pomoc! :)

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7501 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 18 kwiecień 2018 - 07:43   Najlepsza odpowiedź

Lepiej wyślij komuś z forum (tego lub mp3 i nie mnie :)) bo dla zwykłego serwisu to może być abstrakcja ;)

• 2

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1644 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 19:20

Jak będzie pisać do kogoś to zaznacz, że jest tam mikrofon, bo znam przypadek, że zrobili na 3 polowym jacku i się wypięli na klienta.

• 1

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

#4 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4291 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 12:58

A ten ktoś niech dla pewności sprawdzi kanały przed wysłaniem, żeby się nie okazało, że są na odwrót :D

• 2

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: recabling, słuchawki, kabel, kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych