Skocz do zawartości

jakie słuchawki za 100


Recommended Posts

Witam poszukuję słuchawki za ok 100 z mikrofonem ponieważ podczas nasłuchiwania mój mikrofon strasznie buczy i kompletnie po wielu forach nie wiedzą jaki może być problem oto moje wybory

Słuchawki Tracer 7.1 HYDRA, Creative Sound Blaster Blaze Słuchawki Sharkoon Skiller SGH2 Sennheiser PC 8 USB co innego polecacie lub które z tych są najlepsze?
Link to post
Share on other sites
Witam poszukuję słuchawki za ok 100 z mikrofonem ponieważ podczas nasłuchiwania mój mikrofon strasznie buczy i kompletnie po wielu forach nie wiedzą jaki może być problem oto moje wybory Słuchawki Tracer 7.1 HYDRA, Creative Sound Blaster Blaze Słuchawki Sharkoon Skiller SGH2 Sennheiser PC 8 USB co innego polecacie lub które z tych są najlepsze?
Hiper x Cloud (wersja pierwsza) lub superluxy hmc631. Do obu trzeba niestety dopłacić nic poniżej tych słuchawek niestety polecić nie mogę bo będzie to zwyczajny szrot i wyrzucenie pieniędzy w błoto Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Witam poszukuję słuchawki za ok 100 z mikrofonem ponieważ podczas nasłuchiwania mój mikrofon strasznie buczy i kompletnie po wielu forach nie wiedzą jaki może być problem oto moje wybory Słuchawki Tracer 7.1 HYDRA, Creative Sound Blaster Blaze Słuchawki Sharkoon Skiller SGH2 Sennheiser PC 8 USB co innego polecacie lub które z tych są najlepsze?
Hiper x Cloud (wersja pierwsza) lub superluxy hmc631. Do obu trzeba niestety dopłacić nic poniżej tych słuchawek niestety polecić nie mogę bo będzie to zwyczajny szrot i wyrzucenie pieniędzy w błoto Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To ISK 580 i Microfon zalmana

ale chciałem kupić wszystko razem bo testowałem wiele mikrofonów i zawsze mi buczy i może coś się gryzie dlatego też może wezmę sobie coś na usb nie na jackach, nie wiem też czy karta dźwiękowa czegoś nie psuje asus xonad dg? link do kanału https://www.youtube.com/channel/UCFycqM6IGrjboZ0Nv5umtMQ

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites

Jak masz słuchawki z usb to masz wbudowana w nie jakaś najtańsza kartę dźwiękow i to ona jest używana. Może masz problemy z masą(uziemieniem) albo to wina płyty głównej i problemy z za lila iem i zaklucenuami na porcie PCI. Przyczyn może być wiele sprawdzałem te Microfon na innych kompach?

Link to post
Share on other sites

Jak masz słuchawki z usb to masz wbudowana w nie jakaś najtańsza kartę dźwiękow i to ona jest używana. Może masz problemy z masą(uziemieniem) albo to wina płyty głównej i problemy z za lila iem i zaklucenuami na porcie PCI. Przyczyn może być wiele sprawdzałem te Microfon na innych kompach?

sprawdzałem wiele mikrofonów i ciągle to samo muszę właśnie sprawdzić czy te moje mikrofony jak działają na innych ale z tego co wiem moim znajomym od których pożyczyłem nie buczy

Pisałem sama karta nie powinna ale jest wiele czynników przez które takie zaklucenua mogą być np. Jakikolwiek Transformator przy kablu od Microfon zaklucenua z płyty głównej itd itp.

i jak to mogę rozwiązać np.? mam od nowa kartę dźwiękowa włożyć czy coś innego?

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites

m

 

Najpierw trzeba znaleść przyczynę zaczął bum od sprawdzenia czy komputer jest uziemiony.

muszę mieć do tego miernik czy są jakieś programy? gdy dotknę mikrofonu szum jest większy, gdy puszcze mniejszy

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...