Skocz do zawartości

Android 8.1 w Huawei P20 - kilka ważnych i podstawowych pytań


Recommended Posts

Witam


 


Od kilku dni jestem posiadaczem Huawei P20 i nie umiem ogarnąć kilku tematów.


Proszę o pomoc w rozwiązaniu poniższych kwestii:


 


1) nieodebrane połączenia i wiadomości sms - gdzie ustawić, aby na ekranie blokady (jedynie po podświetleniu ekranu) widoczne były informacje o nieprzeczytanych smsach i nieodebranych połączeniach?


2) Gdzie wyłączyć powiadamianie o przychodzących mailach w gmailu?


3) gdzie powiększyć zegar na ekranie blokady?


4) jak umieścić informację o alarmach/budzikach na ekranie blokady lub wyciągnąć informację o godzinach alarmów/budzika?


 


Pozdrawiam


Darek

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Posiadam Mate 10 Pro na EMUI 8.0 i wszystkie powiadomienia powinny być domyślnie na ekranie blokady. Nie mam pojęcia dlaczego Tobie się nie wyświetlają.

 

Jeżeli chodzi o powiadomienia gmaila, to wystarczy wejść w ustawienia>aplikacje i powiadomienia>aplikacje>gmail>powiadomienia...no i odznaczyć "zezwalaj na powiadomienia".

Nie wydaje mi się żeby była możliwość powiększenia zegarka na ekranie blokady.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

 

Poradziłem sobie z powiadomieniami - konieczne jest stosowanie oryginalnego (pierwotnego) motywu.

Można zmienić tapetę i ekran blokady, ale motyw musi być pierwotny.

 

Ale pojawiło się kilka kolejnych pytań:

1) Czy dla karty SIM 1 i SIM 2 można ustawić różne kolory dla lepszego odróżnienia np: kontaktów, smsów, itp ?

2) czy można ustalić skrót np na zablokowanym ekranie - przytrzymanie przycisku głośności i włączy się na latarka, kalkulator, aparat lub inne?

3) czy można zmienić aplikacje na dolnej/wyciąganej z dołu belce na ekranie blokady?

4) czy można ustawić widoczność budzika/alarmu na ekranie blokady (obok zegara) ?

 

Pozdrawiam

Darek

Edytowane przez Darius_2508
Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...