Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Internet t-mobile

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eneek

Eneek
  • Amator

• 42 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 15:11

Cześć,

szukam dla siebie internetu bez limitu, ale z racji, że mieszkam na wsi to nie mam dostępu do żadnego radiowego ani do światłowodu. Obecnie mam internet z orange od 1 do 10mb, ale często jest tak, że nie da się korzystać z tego internetu.

Z tego względu zastanawiam się nad internetem bez limitu w t-mobile, ale czy to faktycznie nie ma żadnego limitu? W internecie czytałem, że po okresie próbnym niektórym internet zwalniał nawet do 0.5mb/s, ale było też dużo pozytywnych opinii. Dzwoniłem bezpośrednio do t-mobile i pracownik mi powiedział, że internet nie zwalnia, a w internecie opinie może napisać każdy nawet konkurencja specjalnie to może pisać. Prędkość jaką mi polecono to do 20mb. Macie jakieś opinie o tym internecie?

Z góry dzięki za odpowiedź. :)

• 0

#2 030366

030366
  • Podwodny Spawacz Konstrukcji Drewnianych

• 425 postów
  • 3DMark 06:Ulgowy.

Napisano 16 kwiecień 2018 - 18:39

Co do LTE, to dobrze jest dysponować kartami od kilku (2-3) operatorów. Ja mam z Orange i co do szybkości szału nie ma (brak zewnętrznej anteny), ale dalej jest to lepiej, niż miałem na Neostradzie.

• 0

Ludzie to niereformowalne debile.

#3 Eneek

Eneek
  • Autor tematu
  • Amator

• 42 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 21:01

Karty od kilku operatorów to już na pewno inne koszty, a mi zależy na tym, żeby było bez limitu dlatego celuję w t-mobile. Tylko właśnie nie wiem do końca jak to jest czy są lejki czy ich nie ma, czy prędkość w miarę się utrzymuje na poziomie. W razie co mógłbym zainwestować w antenę zewnętrzną, tylko najpierw chcę znać opinię osób, które wiedzą coś w tym temacie.

• 0

#4 crazzyiwan

crazzyiwan
  • Dyskutant

• 167 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 06:23

Przede wszystkim uruchom bt search oznacz się na mapie sprawdź jakie nadajniki masz w pobliżu. Jak oczekujesz konkretnej pomocy to musisz podać więcej szczegółów m.in. gdzie ten Internet będzie używany. Potem bierzesz karty sim i testujesz. Możesz wziąć Internet na próbę. Antenę warto kupić mieszkając poza miastem często polepsza prędkość min. 2 razy (W moim przypadku jest 10 razy lepiej z anteną) ale anteny są różne i trzeba wiedzieć co potrzebujesz. Antenę można też kupić wysyłkowo i oddać w ciągu 14 dni. Wyślij mapę bt search oznacz się i zobaczymy co dalej.
  • 0

#5 Eneek

Eneek
  • Autor tematu
  • Amator

• 42 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:40

Nie wiem jak oznaczyć punkt na mapie btsearch więc wrzucam link http://beta.btsearch....845641&zoom=13 ta miejscowość to Nadolna po środku mapki. Z internetu korzystałbym tylko w domu, dlatego tak jak pisałem pytam o t-mobile bo jako jedyni mają nielimitowany internet, a na tym mi zależy.

• 0

#6 crazzyiwan

crazzyiwan
  • Dyskutant

• 167 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 23:12

Więc, najbliżej jest maszt orange Wola Cyrusowa, Koziołki. Oranżada też daje w ofercie, podobnie jak tmobile, szybki nielimitowany internet lte https://www.orange.p...et-lte-dla-domu lub oferta dla firm 999GB / m-c.. w każdym razie t-mobile Dmosin masz prawie 1.5 razy dalej. Oba maszty do sprawdzenia, dobrze by podjechać pod maszt i sprawdzić na telefonie (najlepiej telefon z lte cat6) wykonać speed testy oraz poziomy sygnałów w programie https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wilysis.cellinfolite&hl=pl

• 0

|| i5-8400, TX3 + NOCTUA NF-B9, ASUS Z370-P, Corsair LPX 2x8GB, Nvme Plextor 128GB, WD Red 1TB, Be Quite! Straight Power E9 500W, NZXT case || 

#7 Yokai

Yokai
  • Amator

• 67 postów

Napisano 21 kwiecień 2018 - 11:14

Proponuję najpierw przetestować kartę internetową od określonego usługodawcy , zanim podpiszesz umowę na internet mobilny.

• 0

Wielkim , silnym i zwycięskim przebaczało i nadal przebacza się najgorsze  zbrodnie , Tylko słabi nie mogą  liczyć na takie pobłażanie - Paweł Jasienica

#8 Eneek

Eneek
  • Autor tematu
  • Amator

• 42 postów

Napisano 21 kwiecień 2018 - 21:05

Głównie chodzi o to czy są w tym t-mobile jakieś lejki, albo czy w inny sposób może internet zwolnić, bo tego bym chciał uniknąć a czytałem gdzieś, że po tym okresie próbnym potrafi zwolnić. Wtedy już niestety nie można zrezygnować.

• 0

#9 przemusss1990r

przemusss1990r
  • Nałogowiec

• 1970 postów
  • GG:10148239
  • Miejscowość:Kamień Pomorski

Napisano 22 kwiecień 2018 - 18:37

Siostra ma neta z T-Mobile i co jestem u niej testuje go... Najniższa prędkość którą zanotowałem w ciągu 3/4 miesięcy to 19 Mb, więc nadal dobrze :) net oczywiscie 60 :) lejków brak, tzn można ściągać ile się chce ;) jednak jest to miekscowość nadmorska, więc weź to pod uwage ;)
  • 0

FX 8320 3.5@4.2 1.3125V / FORTIS HE 1225 / ASROCK 970 EXTREME 4 / 2x4 GB 1866 Corsair Vengeance + 2x4 GB 2400 Corsair Vengeance Pro / TACENS RADIX III 720 W / HD 7850 2 GB /  PLEXTOR M6S 128 GB / WD BLUE 500 GB / WD BLUE 1 TB / ZALMAN Z9

#10 Eneek

Eneek
  • Autor tematu
  • Amator

• 42 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 19:13

I o to chodziło, dzięki za pomoc ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych