Skocz do zawartości

Sony vegas - ustalenie nowej lokalizacji elementów filmu.


Recommended Posts

A więc. Ostatnio zrobiłem format kompa. Przed formatem robiłem film w sony vegasie pro 13. Zapisałem sobie go na dysku zewn. razem z jego wszystkimi elementami tzn. filmami, zdjęciami, piosenkami i po formacie przerzuciłem te wszystkie elementy filmu i projekt z dysku zewn. na komputer. Problem tkwi w tym, że gdy odpalam projekt wyskakuje mi problem z media offline. No to okej, daję ustal nową lokalizację pliku i wybieram nową lokalizację tych wszystkich elementów filmu. Po ustaleniu nowych lokalizacji wszystkich plików ukazuje mi się film z elementami, na których pisze ,,media wyłączone", przez co zamiast widzieć film widzę czarny ekran :/ . No to wyłączam vegasa i odpalam jeszcze raz film, lecz niestety znów muszę ustalać nową lokalizację. Wiecie może co z tym zrobić?

@edit

Teraz odkryłem, że niektóre elementy tj. filmy tego projektu mimo, że mają napis media wyłączone da się normalnie oglądać i nie ma żadnego czarnego ekranu. Czego to w takim razie może być problem? Może rozszerzenia? Tylko możliwe jest to, że przez chwile dane rozszerzenie filmu działało w projekcie a po jakimś czasie się zepsuło i pojawił się czarny ekran?


Dobra zmieniam moje zapytanie bo odkryłem że czarny ekran jest przy filmach z rozszerzeniem MOV.
Co zrobić z filmami z rozszerzeniem .MOV które wrzuciłem do sony vegasa i działały, aż nagle zamiast filmu pojawił się na podglądzie czarny ekran? Wiecie może czy da się coś zrobić, żeby jakoś znów zaczęły działać albo żeby sony vegas radził sobie z filmami z rozszerzeniem MOV? Edytowane przez acdc662
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...