Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!
W moim Honorze 8 bateria zaczyna odmawiać posłuszeństwa, więc stoję nad problemem wyboru nowego smartphona. Mój nowy nabytek musi posiadać NFC i chociażby zadowalający aparat. Zakupu muszę dokonać na fakturę VAT. Jakieś propozycje? Zastanawiałem się nad Samsungiem S8, lecz zniechęcają mnie wypalające się ekrany. Czy ten problem występuje aż tak często? Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja też bym polecił HTC u11. Z jednej strony może troche gorszy wyświetlacz, ale wydaje mi się że nie będzie problemów z wypalaniem pikseli :) Aparat stoi na bardzo wysokim poziomie i znajdziesz poniżej 2k. Jeśli chodzi o ładowanie indukcyjne to może Samsung Galaxy S7 Edge ?? Wydaje mi się że to jest lepsza opcja niż S8.

Link to post
Share on other sites

Z innych propozycji warto sprawdzić choćby nawet Xiaomi Mi Mix 2 który pod szczególnie pod względem designu prezentuje się bardzo dobrze.
Poza tym warto przyglądnąć się Huawei Mate 10 Pro: Ekran 6 cali, 4K , 6GB Ram, pojemna bateria i szybki czytnik. Duży plus to dobrze zooptymalizowany Andorid
8.0.

Link to post
Share on other sites

Z innych propozycji warto sprawdzić choćby nawet Xiaomi Mi Mix 2 który pod szczególnie pod względem designu prezentuje się bardzo dobrze.

Poza tym warto przyglądnąć się Huawei Mate 10 Pro: Ekran 6 cali, 4K , 6GB Ram, pojemna bateria i szybki czytnik. Duży plus to dobrze zooptymalizowany Andorid

8.0.

Wydaje mi się że oba modele również nie posiadają ładowania indukcyjnego tak jak wspomniany wcześniej u11

Link to post
Share on other sites
To ładowanie indukcyjne mocno zawęża wybór, niewiele modeli je obsługuje. Do 2200 zł myślałbym o LG G6 Plus, ten model  bazuje na dwóch technologiach PMA oraz Qi, dodatkowo obsłguguje technologię szybkiego ładowania QC 3.0.

Drugie rozwiązanie to zakup nakładki do ładowania indukcyjnego, nie do końca wygodne rozwiązanie bo wpinasz nakładkę do gniazda telefonu, ale przynajmniej zwiększyłoby wybór urządzeń w tej cenie :)

Wypalanie w S8 niestety występuje.. Problemem jest to że ostatnio Samsung często odrzucał naprawy gwarancyjne zwalając winę na użytkowników.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...