Skocz do zawartości

Nowy telefon do 2000-2300


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez matt21,

Recommended Posts

Witam, jakoś jeszcze w tym miesiącu bądź maju zamierzam kupić nowy tel, mój obecny Huawei p9 lite strasznie się zacina mimo iż nie jest zasyfiony aplikacjami i niczym innym.

 

Zależy mi by telefon miał dobry aparat, baterię i po prostu był wydajny.

 

Moim kandydatem był xiaomi mi6, jednakze sporo ludzi narzeka na aparat i mój znajomy podobnie, zastanawialem sie również nad samsungiem galaxy s8, ale tu z kolei dużo osób narzeka na ekran, ze się wypala i telefon zacina się, kolejnym telefonem o którym myślałem jest lg g6, v30 nie chce bo jest już dla mnie za wielki i boję się brać z kolei następnego huaweia, gdyż i z mojego otoczenia i z opinii w Internecie czytalem i słyszałem, ze po prostu dużo telefonow tej marki, nawet tych lepszych dosc szybko spowalnia,a nie powiem, bo myślałem o p10 bądź p20 lite. Jeszcze myślałem o one plus 5t, ale ten już dla mnie za wielki jest.

 

Zatem pytanie do was, co byście mi polecili?

Link to post
Share on other sites

S8 chodzi tak samo jak P10/V30/G6 itp..

 

Jedynie Oneplus lub U11 będą trochę szybsze. A ekran amoled/oled - wypala się czy to S8 czy iphone X. Jak używasz telefonu 3-4 lata i jeździsz na nawigacji non stop to może Ci się wypalić. Jak używasz telefon normalnie i wymieniasz co 1-2 lata to wątpię byś miał z tym problem ;)

Link to post
Share on other sites

U11 to super telefon.

Ostatnio wymieniłem p9, który też niczego sobie nie był. To że Huawei się zacina kierowane było do lite, ewentualnie p8.

Wyższe modele to klasa, w domu korzystam z p10 +, naprawdę szybki.

Mam też często styczność z mi6, Apart faktycznie jest słaby, a ekran jak dla mnie za mały.

 

Na co dzień korzystam z op5t i mimo że mam małe dłonie, a ekran ma, aż 6 cali to sam w sobie telefon jest niewiele większy od mi6 i super się z niego korzysta. Ponadto pojawiła się aktualizacja do Androida 8.1 gdzie dodano gęsty jak w ipX.

 

Co do LG. V30 super telefon, ale aktualizacje słabo. Podobno coś jakiś tam super turbo oddział do aktualizacji stworzyli, ale na razie nie podchodzę do tego nieufnie.

 

 

Podsumowując, jeżeli nie straszne ci duże ramki to U11 jest super (jak dla mnie u11+ to flagowiec roku)

Link to post
Share on other sites
Zgadzam się, że S7E jest rozsądniejszym aktualnie zakupem niż S8, ale tutaj za jeszcze lepszą opcję wskazywałbym LG G6 i to do wyboru pomiędzy nim, a HTC U11 sprowadził temat.

A wybór to niełatwy gdyż mamy do czynienia z dwoma niezwykle udanymi modelami. Oba zapewniają bardzo wysoką wydajność, HTC wypada tutaj lepiej ze swoim Snapem 835, ma też lepsze (chyba jedno z najlepszych w ogóle) audio. G6 to z kolei lepszy wyświetlacz (fajnie zagospodarowany, smartfon nie będzie za duży dla Ciebie), minimalnie lepszą baterię i mimo wszystko lepsze foto. Różnice są subtelne, ale G6 kupisz przeszło 200 zł taniej.

Link to post
Share on other sites

G6 jak już porównywać to do S7 Edge. U11 jest lepszy od tych dwóch prawie pod każdym względem (nie licząc ekranu - amoled raczej lepiej wypada na tle ipsa - kwestia gustu).

 

Ludzie którzy przesiadali się z G6 na S7E wychwalali S7 (trochę takich opinii jest na forum android). Mimo, że G6 jest młodszy to najmniej oferuje z tych trzech. Ekran wcale nie jest lepszy niż w U11. Jest przeciętny tak naprawdę w moim odczuciu jak na urządzenie flagowe..

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

No właśnie rozmyślam nad s7 edge również, cenowo stoi podobnie jak g6, jedyna rzecza która mnie powstrzymuje przed zakupem g6 to przedni aparat, który jest w sumie dość słaby, reszta pasuje mi jak najbardziej. Htc u11 ma moja dziewczyna i telefon jest jak najbardziej okej, no i cena również sporo spadła. Niestety zrobiłem się strasznie wybredny przez mój telefon, na szczęście nie pali się, więc mam czas by sie zastanowić i ostatecznie wybrac. Co do ramek, to akurat nie sa mi straszne, do tej pory żyło się z normalnymi badz większymi więc problemu nie ma :)

A i zapomniałem napisać, jeśli g6 robi fotki przednia kamera jak mój p9 lite to mi to w zupełności wystarczy, wiadomo że flagowiec powinien mieć jednak lepszy aparat, szkoda że nie mam za bardzo możliwości by go przetestować żeby się na własnej skórze przekonać.

Edytowane przez matt21
Link to post
Share on other sites

A porównywaliście może w jakiejś porównywarce jak komórkomat specyfikacje techniczne modeli. Bo szczerze to gdzieś obiło mi się o uszy, że dużo aplikacji wymaga niezłego procesora by szybko się ładowały. Czy to faktycznie ma znaczenie? 

Link to post
Share on other sites

W sumie wszystko ma wplyw, procesor, ram czy soft. Ale jest to bardzo możliwe ze jak wydajniejszy procesor to i aplikacje szybciej się wlaczaja

A czy ktoś posiada może sony xperie xz1 bądź honora 9 pro? Upatrzylem sobie tego sony i dość dobre opinie ma, spoko specyfilacje i cenowo tez znalazłem spoko oferty.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...