Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Ścinki w Grze przy streamowniu w OBS!

stream obs youtube csgo streamowanie live

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kabaczek96

kabaczek96
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 20:28

Witam mam taki problem, gdy opalam CS:GO i stream z obs, to co jakiś czas w grze mam lekkie ścinki , obciążenie procesora co jakiś czas skacze do 90 paru procen a nawet do 100 lecz to nie wtedy robią się ścinki, tylko jest to randomowo, gdy wyłącze stream zużycie procesora wygląda podobnie i też skacze do 100 % ale tych ścinek już nie ma. Moje paremtry kompa to : i5 4690k 4x 4.5 ghz, gtx970, 8gb ram 2400mgh, no i ssd good rama 240 i toschiba 1t. Może ktoś miał podobny problem albo jakiegoś podejrzenia co to może być , od razu mówie dzieje się tylko gdy zaczne streamować , gdy jest włączony obs nic się nie dzieje , obs przy streamowaniu obciąża zaledwie 4 do 5 % procesora ponieważ streamuj przez karte graficzną a i dodam na koniec że to stream na Youtube. Dzięki z góry za odpowiedzi i pomoc!

Użytkownik kabaczek96 edytował ten post 13 kwiecień 2018 - 20:30

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stream, obs, youtube, csgo, streamowanie, live

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych