Skocz do zawartości

Artefakty, zmiana pasty GTX 770 PHANTOM


Recommended Posts

Dzień dobry. Posiadam GTX 770 PHANTOM, wczoraj pojawiły się długie linie-artefakty, ale tylko w grach. Dzisiaj zmieniłem pastę i artefakty zniknęły. Mam pytanie czy karta nadaje się na sprzedaż czy mogę na niej dalej pracować i być spokojny. Dziękuję z góry.

Link to post
Share on other sites

Czyli czekać aż padnie I szykować kasę na nową? Jak długo tak naprawiona karta może wytrzymać? 


Gdyby kogoś interesowało jak zmienić pastę mała podpowiedź. Należy odkręcić 4 śruby na tyle karty mocujące docisk do rdzenia karty I chłodzenie schodzi całe. Należy pamiętać aby zdejmując odpiąć przewód od wentylatorów. Czyścimy I nakładamy nową pastę.

Edytowane przez Sindbad
Link to post
Share on other sites

Kiedy się pojawią to nie wiem (być może dopiero jak pasta straci właściwości) , chcąc przedłużyć jej życie możesz zrobić undervolting  , co obniży trochę temperatury . w momencie kiedy wyskoczą artefakty po raz drugi i nowa pasta by nie pomogła możesz obniżyć taktowanie o 30-40mhz (nie wpłynie to bardzo na wydajność)jeśli nie pomoże możesz ją wygrzać w piekarniku co prawdopodobnie da jej nowe życie , (niektórym działa tak kilka tygodni , a niektórym kilka lat - loteria ) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...