Skocz do zawartości

Huawei P20 - ostateczna opinia przed zakupem?


Recommended Posts

Witam

 

Jestem praktycznie zdecydowany na zakup Huawei P20, ale... chciałbym się ostatecznie upewnić ponieważ planuję używać tego telefonu przez co najmniej 3 lata.

 

1) czy ktoś w Was używa już tego telefonu? jeżeli tak to jakie opinie?

2) duży nacisk kładę na zdjęcia, również te przy słabszym oświetleniu - czy jaśniejsza przesłona w porównaniu z poprzednikiem P10 robi różnicę na plus w odniesieniu do zdjęć w ciemniejszych zdjęciach?

 

Pozdrawiam

Darek

Link to post
Share on other sites

Łap tutaj fajną porównywarkę.

https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=8967&idPhone2=8514&idPhone3=9107

 

Tam możesz sobie zmieniać różne parametry i wybierać różne telefony.

Huawei P20 pro 40mpx, a aparat gorszy jak w s9+. Pewnie 90% ludzi da się nabrać.

P20 robi lepsze foty jak P10 na bank. Miałem gdzies recenzję z TechRadar, ale nie umiem teraz znaleźć. Potem poszukam, jak wrócę do siebie.

Ja bym odpuścił jednak Huawei i kupił coś innego. Dlaczego? Mimo super procesora sam system zamula. Sprawdzone na jakiś 10 różnych Huawei i każdy szybko zamulał i odstawał w działaniu od innych telefonów. Nie polecam tej marki od siebie, ale w Polsce jest bardzo popularna. Cóż, Lewandowski robi swoje w reklamach :)

 

W tej cenie masz mnóstwo fajnych telefonów.

Link to post
Share on other sites

tak jak w temacie :) P20

 

Pytania dodatkowe:

 

1) Jak podchodzić do tematu baterii?

Mam na myśli kompletne/pełne ładowanie i rozładowywanie przez kilka pierwszych cykli, aby jak najbardziej wykorzystać żywotność i pojemność baterii?

Ma to sens czy to już dawno przeżytek i przeszłość ? Mój ostatni i jednocześnie aktualny tel to od chyba 5 lat Samsung S4 mini więc wybaczcie pytanie jeżeli jest oczywiste :)  

 

2) będę korzystał z dual sim. 

karta nr 1 będzie prywatną,

karta nr 2 będzie służbową.

Jak i gdzie ustawić, aby transmisja danych była tylko i wyłącznie z karty nr 1 tj. prywatnej  ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Darius_2508
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...