Skocz do zawartości

Jaki używany flagowy telefon z czytnikiem linii papilarnych


Recommended Posts

Cześć Benchmarkowcy,

 

Potrzebuję taniego, używanego flagowca z czytnikiem linii papilarnych i możliwością płatności zbliżeniowych - aktualnie posiadam samsung galaxy j5 2016 i chcę go wymienić na coś z czytnikiem.

 

Myślałem nad iPhone 6+, ale czy będę mógł nim płacić zbliżeniowo przez aplikację banku? Pytam ponieważ wiem, że Apple Pay nie jest u nas dostępne, ale nie wiem czy mogę zapłacić zbliżeniowo przez aplikację banku np. PKO. Druga sprawa, czy pod względem podzespołów IP6+ jest podobny do j5 2016 - nie chcę stracić na wydajności.

 

Myślę jeszcze nad iPhone SE, Huawei p10, samsung z serii A - S6 i S7 od Samsunga na pewno odpada. 

 

Macie może jakieś alternatywy z czytnikiem linii papilarnych do 800zł? 

Link to post
Share on other sites

 

 

pod względem podzespołów IP6+ jest podobny do j5 2016 - nie chcę stracić na wydajności.
 Iphone ma dużo lepszą specyfikację i będzie znacznie wydajniejszy. Galaxy J to budżetowa seria z najgorszymi prockami.

Z tego co wiem to iPhonem nie zapłacisz zbliżeniowo w Polsce, przynajmniej nie w najbliższych miesiącach. 

Aktualnie posiadam htc 10 i to fajny sprzęt ale ma słabą baterię. Z alternatyw Xperia XZ - można dorwać za ok 700zł ale ma gorszy aparat, mniej ramu i nfc z przodu nad ekranem co pewnie jest mniej wygodne

Link to post
Share on other sites

a moze być nowy?

 proponuje zainteresować się Sharp Aquos S2.

 Telefon nieco podobny do Iphone X ale znacznie tańszy.

Ma czego potrzebujesz, NFC i skaner palucha i robi niezłe zdjęcia.  Normalnie kosztuje około 1400zł, ale co kilka dni jest promocja za 600zł

 

 

SHARP AQUOS S2 4GB +64GB blue za 546 złotych
Cena:159$ https://goo.gl/e4EtKL

 

promocja  co jakiś czas się powtarza. Na  forum o chińskich telefonach jest wiele osób które go już kupiło, sa opinie itp. Ogólnie w tej cenie jest bardzo dobrze oceniany.

 

http://d2pa5gi5n2e1an.cloudfront.net/ph/images/article/4634/5.jpg

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...