Skocz do zawartości

Grafika uszkodzona /nowa grafa


Recommended Posts

Dobra, ciul. Zwiększę budżet nawet o dużo. Chcę przeznaczyć do 700zł max za kartę, byleby była na tyle dobra, że nawet za ten rok-dwa kiedy zmieniałbym platformę ona nadal będzie sie nadawała do grania ;)

Ktoś, coś?

w tej cenie to tylko z nowych 1050ti

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

https://www.oleole.pl/karty-graficzne/zotac-geforce-gtx-1050-ti-oc-edition-4gb-gddr5-128bit.bhtml

 

 

jeszcze wejdzie 50zł rabatu.

tylko o co chodzi z tym OC edition? tzn wiem że podkręcona, ale jest to aż tak bardzo widoczne? Jest Tych TI tyle że nie wiem którą opcje wziąć.. na pewno wydaje mi sie ze 2 wiatraki to minimum - bo będize lepiej chłodzona, co nie? ;) Która firma najlepsza? bo tutaj u góry podalem zotaca, ale możę coś innego polecicie?

Link to post
Share on other sites

Osobiście jestem zdania, że przy 1050ti najlepiej brać najtańszą z dwoma wentylami. Karta jest w miarę chłodna więc nie będzie problemu. Różnice w zegarach poszczególnych modeli są marginalne, możesz sam zwiększyć więc na to bym uwagi nie zwracał, Zotac za 750zł jest ok, chyba nawet daje 5 lat gwarancji po rejestracji. Za te pieniadze które w linku wołają wolałbym msi gaming, bo widze, że za 830 można w proline od reki kupić.

Link to post
Share on other sites

Dobra, decyzja podjęta. Biorę jakiegoś GTX 1050 lub RX460/560.

 

 

Pytanie do Was jest takie. Mam FX6300 po OC na 4.2 GHz.

 

Czy w tym przypadku przy RX nie będzie hamowany? 

 

 

Zwyczajnie doszedłem do wniosku ze nie potrzebuje 1050ti, bo moje wymagania nie są na tyle duże..


Szczerze mówiąc wolałbym rx460 bo jest tańszy, a na moje potrzeby będzie jak znalazł, ale jednak zapas mocy by się przydał, więc pytanie pojawia się czy rx460 jest dużo słabszy od gtx1050?

Edytowane przez misiek43210
Link to post
Share on other sites

Rx 460 jest słabszy od gtx 1050 (bez ti) ale przy twoim FX nie zauważysz tej różnicy bez miernika FPS. Rx 560 powinien być minimalnie szybszy, bo ma podniesione zegary. Różnicy między wersja 2 a 4 GB w wydajności nie widać (za słaba karta). Ja bym brał 1050.

 

https://www.purepc.pl/karty_graficzne/radeon_rx_560_vs_geforce_gtx_1050_test_kart_graficznych?page=0,29

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...