Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Potrzebna pomoc przy odratowaniu maka pro 13 mid 2010

apple Macbook Mac macintosh iOS OS X

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 joggy

joggy
  • Pasjonat

• 833 postów
  • 3DMark 06:GTX 560: 28904

Napisano 09 kwiecień 2018 - 15:05

Witam,

Nie wiem czy ktoś w ogóle posiadający taki sprzęt tu zagląda ale spróbuję.
Potrzebuję odratować macbooka pro 13 mid 2010 w którym padł system operacyjny i nie da się wystartować żadnego recovery (jakby w ogóle nie było dysku).
Oczywiście ten mac ma wsparcie żeby zaciągnąć sobie system z internetu, ale dopiero po aktualizacji biosa do najnowszego.
I tu najbardziej beznadziejny przypadek, żeby zainstalować/zaktualizować najnowszy bios oczywiście musisz to zrobić jedynie z pod działającego systemu operacyjnego...

Czy byłby ktoś z Lublina lub okolic który jest posiadaczem maca i byłby w stanie przygotować mi takiego bootowalnego pena z OS Xem żeby to to ruszyło? ( ja żadnego maka nie posiadam i nie mam niestety dostępu do innego )

Próbowałem ściągać z neta różne wersje i instalacje jednak nie wiele mi to dało, płytka z osem do niego najprawdopodobniej albo gdzieś leży w piwnicy gdzie nikt tego nie znajdzie i nie będzie mu się chciało przekopywać piwnicy / garażu by znaleźć lub dowiedzieć się że nie ma bo pewnie wyrzucili (mak oczywiście jest nie mój, ale powierzono mi go do odratowania).

Użytkownik joggy edytował ten post 09 kwiecień 2018 - 15:07

• 0

CPU:  I5  6600K @ 4,5 GHz 1,37V  Cooler:  Silentum  PC  Grandis  1236v2  MOBO:  MSI  Z170A  Gaming  PRO  RAM:  16GB  Hyper  X  FURY  2400  CL15 @ 2800 CL15  dual  GPU:  MSI  GTX  970  Gaming  4G  SSDPleXtor M8Pe(G) 256GB HDD:  WD  1TB  WD10EZEX  PSU:  Silentium  PC  Enduro  FM1  Gold  550W  CASE:  Silentium  PC  Gladius  M35W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: apple, Macbook, Mac, macintosh, iOS, OS X

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych