Skocz do zawartości

3 x MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11G (NOWA GW36)


Recommended Posts

Witam serdecznie!


 


Tak jak w temacie mam do sprzedania kilka kart graficznych, które w końcu do mnie dotarły po długim pre-orderze. Wiele nie opisuje ponieważ karty są już na Allegro.


Polecam również inny mój temat dot. kart EVGA nVidia GeForce 1080 SuperClocked ACX3.0.


 


Cena:


3599 zł


 


Zawsze aktualny link do przedmiotów, które sprzedaję aktualnie na Allegro:


https://allegro.pl/uzytkownik/Wasek_ziom?order=m


 


Link do aukcji:


http://allegro.pl/msi-geforce-gtx-1080-ti-gaming-x-11g-nowa-gw36-i7280321531.html


 


CElqwr6.jpg


(brak kartki ze względu na link do Allegro)


 


 


 


Swoje propozycje i pytania proszę kierować na PW.


 


Pozdrawiam wszystkich Benchmarkowiczów.  ;)


Link to post
Share on other sites

Czemu nie piszesz że pokoparkowe,tak samo jak te: http://forum.benchmark.pl/topic/262395-2-x-evga-nvidia-geforce-1080-superclocked-acx30-nowa-gw36/

 

Trzeba uczciwie stawiać temat a nie ludziom wodę z mózgu robić że pre-order się przedłużył.

 

O czym Ty mówisz człowieku? Myślisz, że na pokoparkowe karty dostaniesz pełną 36 miesięczną gwarancję i będą one zafoliowane?

1080'tki mi przyszły w piątek i leżą w folii cały czas. Jedynie te 1080'ti przetestowałem na koparce chwilę i je sprzedaje. Dlatego też napisałem na aukcji, że zostały przetestowane ale tak czy inaczej na 1080'tki też kupujący dostanie pełną gwarancję w dniu kupienia więc jaka to różnica dla kupującego skoro ma pełną 3 letnią gwarancję?

 

Najpierw doczytaj i obejrzyj wszystko dokładnie zanim spróbujesz kogoś obrazić.

Zafoliowane, nieużywane karty są pokoparkowe.. Dobre.. ^^

Link to post
Share on other sites

"Karty zostały jedyne przetestowane pod kątem sprawności" - no tak, fabrycznie zapakowane nowe karty często są niesprawne, więc trzeba je przetestować czy w ogóle odpalają.

 

"osoba, która ode mnie kupi kartę dostanie fakturę, dzięki której będzie miał pełną gwarancję na 36 miesięcy (wystawioną na kupującego ze sklepu, w którym złożyłem zamówienie" - nie można wystawiać 2x fakturę na ten sam przedmiot. Odsprzedający może wystawić jedynie fakturę marżę, która do gwarancji się nie liczy. Raz fakturę dostałeś przy kupnie kart, jeśli sklep przepisze fakturę po x czasie na nowego klienta, będzie to fałszywa faktura. Sklep na to nie pójdzie.

 

Tak ja to widzę.

Link to post
Share on other sites

""Karty zostały jedyne przetestowane pod kątem sprawności" - no tak, fabrycznie zapakowane nowe karty często są niesprawne, więc trzeba je przetestować czy w ogóle odpalają." - Tutaj mowa o 1080 Ti, które nie są fabrycznie zapakowane co z resztą widać po zdjęciach. Fabrycznie zapakowane są 1080, które nie były wyjmowane z pudełka i są zafoliowane.

 

""osoba, która ode mnie kupi kartę dostanie fakturę, dzięki której będzie miał pełną gwarancję na 36 miesięcy (wystawioną na kupującego ze sklepu, w którym złożyłem zamówienie" - nie można wystawiać 2x fakturę na ten sam przedmiot. Odsprzedający może wystawić jedynie fakturę marżę, która do gwarancji się nie liczy. Raz fakturę dostałeś przy kupnie kart, jeśli sklep przepisze fakturę po x czasie na nowego klienta, będzie to fałszywa faktura. Sklep na to nie pójdzie." - Sklep a w zasadzie człowiek, który go prowadzi poszedł mi na rękę i nie wystawił mi jeszcze faktury za karty bo powiedziałem, że skoro tyle czekałem (dlatego to był gest z jego strony) powiedział, że wystawi fakturę dopiero jak kartę sprzedam by osoba, która ode mnie kupi kartę będzie miała pełną gwarancję na 3 lata od daty zakupu. Nie wiem jaka kwota tam będzie widnieć ale liczy się to, że będzie pełna gwarancja na 36 miesięcy. Na dodatek jest to człowiek, z którym współpracuję od jakiegoś czasu więc mogę się z nim dogadać.

 

Ja chcę by kupujący był zadowolony i myślę, że nie ma żadnego problemu, które Wy wymyślacie. Jak widać po moich komentarzach mam samych zadowolonych kontrahentów. Nie wiem po co na siłę szukać dziury w całym.

Sprawa jest prosta. 1080 Ti zostały przetestowane czyli wyjęte z pudełka. 1080 są zafoliowane i nigdy nie uruchomione.

Najważniejsze jest to, że kupujący dostaje na każdą kartę pełną gwarancję. Myślę, że moje komentarze udowadniają wystarczająco na tyle bym znalazł kupców na karty. Skoro nie jesteście zainteresowani kupnem to po co te wszystkie pytania? Specjalnie nie wystawiam sprzętu tylko na forum tylko na Allegro po to by kupujący czuli się bezpiecznie. Jakbym miał się nie wywiązać z umowy to kupujący jest zawsze chroniony.
 

Cały sprzęt jest sprawny i ma gwarancje - to po co drążyć temat?

Link to post
Share on other sites

Dobrze zarobiłeś przy kopaniu? Widzę że masz płytę do kopania. Więc jesteś typowym minerem. Nawet obudowy nie masz, czyli lecisz na otwartym benchu testowym  pewnie.  Czyli wykorzystałeś karty,a teraz idą do sprzedaży. Nie ma tu chyba  żadnego właściciela sklepu i tp. Sprzedajesz własne karty.

 

http://oi66.tinypic.com/15gtkpy.jpg

Druga sprawa

 

Na aukcji piszesz że . "Po dłuższym czasie oczekiwania w końcu dotarły do mnie karty, które zamówiłem jakiś czas temu w pre-orderze. Nie mam zamiaru ich odpakowywać tylko sprzedaję jako całkowicie nowe. Karty zostały jedyne przetestowane pod kątem sprawności".

 

Jak testowałeś nie odpakowując?? 

 

 I po co  otwierasz pudełko i testujesz raz idą na sprzedaż nowe karty ,które dopiero do ciebie dotarły? Coś  kupy się nie trzyma twoja bajeczka.

 

Skąd mamy widzieć czy nie otwierałeś w grudniu swoje "nowe" karty, powykorzystywałeś parę miesięcy i teraz wciskasz nam  jako niby nowe.  

 

 

Really.. masz nas za idiotów???

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

Dobrze zarobiłeś przy kopaniu? Widzę że masz płytę do kopania. Więc jesteś typowym minerem. Nawet obudowy nie masz, czyli lecisz na otwartym benchu testowym  pewnie.  Czyli wykorzystałeś karty,a teraz idą do sprzedaży. Nie ma tu chyba  żadnego właściciela sklepu i tp. Sprzedajesz własne karty.

 

http://oi66.tinypic.com/15gtkpy.jpg

Druga sprawa

 

Na aukcji piszesz że . "Po dłuższym czasie oczekiwania w końcu dotarły do mnie karty, które zamówiłem jakiś czas temu w pre-orderze. Nie mam zamiaru ich odpakowywać tylko sprzedaję jako całkowicie nowe. Karty zostały jedyne przetestowane pod kątem sprawności".

 

Jak testowałeś nie odpakowując?? 

 

 I po co  otwierasz pudełko i testujesz raz idą na sprzedaż nowe karty ,które dopiero do ciebie dotarły? Coś  kupy się nie trzyma twoja bajeczka.

 

Skąd mamy widzieć czy nie otwierałeś w grudniu swoje "nowe" karty, powykorzystywałeś parę miesięcy i teraz wciskasz nam  jako niby nowe.  

 

 

Really.. masz nas za idiotów???

 

Oczywiście, że kopałem! Jakbym chciał to ukryć to nie umieszczał bym swoich bebechów w sygnaturze! Ale to myślisz, że to jest jedyny sprzęt jaki posiadałem do kopania?

 

Jeżeli chodzi o cytat z aukcji to przyznaję się do błędu. Wystawiając najpierw 1080 skopiowałem tekst z aukcji do 1080Ti i zapomniałem tego wykasować. 1080'tki nie zostały otwierane i leżą w folii tak jak widać na zdjęciach a 1080 Ti zostały wyjęte z pudełka. Z resztą MSI nie umieszcza folii na pudełkach.

 

Co do 1080Ti to nie sądziłem, że zrobi się takie wielkie halo skoro umówiłem się ze sprzedawcą, że wystawi mi dopiero fakturę jak ja je sprzedam osobie, która ode mnie te karty kupi. Więc dla mnie liczyło się to, że kupujący dostanie pełną gwarancję na 3 lata.

 

Nie mam nikogo za idiotę po prostu źle się zrozumieliście a ja popełniłem błąd w tekście w aukcji to 1080Ti, który z resztą zaraz poprawię, żeby nie było więcej nieporozumień.

 

EDIT:

Jeszcze jedno. Zamówiłem kilka kart graficznych i większość oprócz jednej dotarła do mnie niedawno. Koło 3 tygodni temu a 1080'tki dotarły w zeszłym tygodniu i stoją w folii.

 

Zrozumcie, że po prostu już miałem wcześniej karty do kopania (stąd też sygnatura), i zanim przyszły do mnie nowy sprzęt to postanowiłem zrezygnować z kopania ponieważ nie jest to dla mnie na tyle opłacalne, że miałbym się chcieć w to bawić dalej.

 

Wszystkie karty zamówiłem koło grudnia/stycznia i dopiero teraz moje zamówienie zostało zrealizowane do końca. Stąd też sklep poszedł mi na ugodę z powodu długiego oczekiwania na sprzęt, że wystawi fakturę dopiero teraz jak sprzedam karty. Z resztą już od dłuższego czasu z nim współpracuję więc to nie jest dla niego problem.

Edytowane przez Wasek
Link to post
Share on other sites

Masz karty u siebie to powiedz sprzedawcy, żeby wystawił fakturę za rok to będzie 4 lata gwarancji!!!

 

Fajny wałek, aż korci żeby podesłać link do producenta. Nie słyszałem nigdy żeby ktoś tak robił, poza tym skoro sklep poszedł "na rękę" to czemu nie miałeś możliwości zrezygnować/zwrócić kart? Przecież to Twoje prawo, zwłaszcza jeśli tyle trzeba czekać, faktycznie lepiej bawić się w sprzedawanie - to się kupy nie trzyma

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Masz karty u siebie to powiedz sprzedawcy, żeby wystawił fakturę za rok to będzie 4 lata gwarancji!!!

 

Fajny wałek, aż korci żeby podesłać link do producenta. Nie słyszałem nigdy żeby ktoś tak robił, poza tym skoro sklep poszedł "na rękę" to czemu nie miałeś możliwości zrezygnować/zwrócić kart? Przecież to Twoje prawo, zwłaszcza jeśli tyle trzeba czekać, faktycznie lepiej bawić się w sprzedawanie - to się kupy nie trzyma

 

NIe przesadzasz już..? Czego się jeszcze doczepicie? Mam za rok Wam zrobić screena, że rozliczę to na PIT'cie w 2019? Wysyłaj gdzie chcesz. Jak nie masz swojego życia to zajmij się czyimś.  ;)

 

Jakbyś ruszył głową zamiast się czepiać, to byś wiedział dlaczego nie prosiłem o zwrot kasy tylko czekałem tyle czasu. Skoro pre-order zrobiłem parę miesięcy temu to wiadomo, że zapłaciłem mniej za karty niż są warte teraz. Tak trudno się domyślić? Różnica w cenie jest na tyle duża wg mnie, że warto się 'bawić' w sprzedaż zamiast prosić o zwrot.

Link to post
Share on other sites

Pomyliłeś się @Op więc nic dziwnego, że ludzie dopatrują się krętactwa.

 

Dodatkowo jeszcze sam przyznajesz, że chcesz przyjanuszowić, chociaż łatwa do przewidzenia będzie reakcja potencjalnych zainteresowanych (patrz wątek o cenach kart graficznych).

 

Od siebie tylko dopiszę, że skarbówka bardzo lubi przyglądać się od czasu do czasu takim transakcjom na allegro ;) Bo że ktoś sprzedaje swój prywatny, używany sprzęt to jednak coś innego niż motyw, który ty proponujesz ze sklepem...

Link to post
Share on other sites

Wiadomo, że jeżeli jest możliwość łatwego zarobku to z tego korzystam na zasadzie kup taniej a sprzedaj drożej. Większość ludzi myślę, tak by zrobiła. To nie chodzi o 100 czy 200 zł. A nie mam pieniędzy jak lodu znowu, żeby z tego nie skorzystać.

 

Ta sprawa z fakturą to chodzi tylko o to, że koleś powinien mi wystawić teraz fakturę na wszystko po zrealizowaniu zamówienia. Ja powiedziałem tylko, żeby się wstrzymał tydzień i wystawił mi fakturę (czy tam paragon imienny jak to się nazywa w formie elektronicznej) na każdy sprzęt osobno bo on i tak idzie od razu na sprzedaż. Zgodził się na to bo utrzymuję z nim dobre kontakty i to jest jakby zadośćuczynienie nie tylko samego czekania na sprzęt ale też za to, że dostawałem czasem już kilka terminów konkretnych, że już przychodzą karty a jednak się okazało coś innego. Tutaj nie ma żadnych wałków podatkowych ani nic w tym stylu. Jedyne co to miał się wstrzymać chwilę przed wystawieniem dowodu zakupu, a nie rok jak ktoś bardzo uprzejmy napisał. ^^

 

Ja rozumiem, że ludzie się boją czasami albo zadają pytania. Od tego jest forum. Ale po co od razu te nerwy zamiast normalnie zapytać i poprosić o wyjaśnienie. Myślałem, że nikt się nie będzie o nic czepiał bo specjalnie chciałem dobrze dla potencjalnych kupujących, by mieli pełną gwarancję na sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Skoro nie masz pieniędzy jak lodu to faktycznie warto było zainwestować 10 tys w GPU na którym i tak niewiadomo czy zarobisz (każdy kto ma mało kasy tak robi).. A druga sprawa skarbówka. Potrafią się upomnieć o kilkaset złotych.. Tym bardziej, że piszesz o tym tak publicznie.

 

To nie jest tak, że są nerwy. Po prostu sam zobacz jak to wyglada ;)

 

PS już nie robię spamu

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Chyba że @Wasek masz coś wspólnego z takim jednym czarnym w kiecce z Torunia, co znany jest z przyjmowania Maybachów od bezdomnych...

 

Jak tak to z Bogiem :D

 

A w życiu! Broń B.. Benchmarku? :D

 

Ale nie no serio. Szkoda, że wyszła taka sytuacja. Serio staram się zawsze, by ludzie byli zadowoleni z zakupów u mnie.  :(

Następnym razem postaram się nie kopiować tekstów na inną aukcję i dokładniej opisywać sprawy. Człowiek uczy się na błędach.

Link to post
Share on other sites

@Wasek

 

Niby nie moja sprawa, ale trochę drogo za nie chcesz. Alledrogo sa po 3200 co prawda uzywki, ale Twoje też tylko troche więcej gwarancji, Gdybym kupował używkę (a czasami kupuję) to brałbym te tańsze też z gwarą a -600zł... 

Link to post
Share on other sites

@Wasek

 

Niby nie moja sprawa, ale trochę drogo za nie chcesz. Alledrogo sa po 3200 co prawda uzywki, ale Twoje też tylko troche więcej gwarancji, Gdybym kupował używkę (a czasami kupuję) to brałbym te tańsze też z gwarą a -600zł... 

 

Dziękuje za informacje. Mógłbyś mi podać link do aukcji?

Ja specjalnie dałem wyższą cenę bo każdy na Allegro ostatnio chce się ze mną targować, a tak to mogę zejść z wyższej ceny na niższą a nie z niższej na jeszcze niższą. W dodatku właśnie u mnie jest atut pełnej gwarancji na 3 lata.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...