Skocz do zawartości

Nadal niski FPS w ets2, lol po zmianie na dual channel


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jakub1t,

Recommended Posts

co mam zrobić teraz? Dysk wymienie ale nie wiem czy to da rezultaty :/ juz nie mam siły na to. Została wymiana dysku tylko. GPU u cpu wykluczam. Wszystko chodzi dobrze nie przegrzewa się ani nic z tych rzeczy.

Fakt faktem dysk ma spadki prędkości ale czy ro jest przyczyna to się dowiem po wymianie.

Edytowane przez kubox02x
Link to post
Share on other sites

Pewnie masz monitor full hd + połączenie gtx 660 z i3, to nie wiem czego oczekujesz. Jak na taki sprzęt te 90 fpsów w lolu, to normalne. Nie wiem gdzie widziałeś lepsze wyniki na gorszym sprzęcie, ale jak na yt, to ja widziałem takie rzeczy na yt... Jeszcze zależy od wersji lola, bo im dalej, to wymagania troszkę większe, gra cały czas się przecież rozwija. Jak sam pisałeś w benchmarkach wyniki są w normie. Wymiana tego dysku na pewno Ci pomoże, ale z takiego sprzętu trudno będzie uzyskać więcej fpsów. Tak jak pisałem mam trochę wydajniejszego lapka i podobna ilość fpsów na win 10 z trybem gry. Nie wiem czy grasz w inne gry, ale mocno byś odczuł, że masz i3 na pokładzie, niestety nie jest to procesor "gamingowy". Mozesz ustawić w opcjach zasilania tryb wysokiej wydajności jak tego nie zrobiłeś (o ile masz taką opcję), to jakieś dodatkowe fpsy powinny być i instalować sterowniki nvidia bez geforce experience(zbedna rzecz) jak i korzystać z antywirusa systemowego win 8 ( najmniejsze obciążenie dla windowsa) i od czasu do czasu przeskanować windowsa malwarebytes:)

Edytowane przez Dziabunia
Link to post
Share on other sites

Pewnie masz monitor full hd + połączenie gtx 660 z i3, to nie wiem czego oczekujesz. Jak na taki sprzęt te 90 fpsów w lolu, to normalne. Nie wiem gdzie widziałeś lepsze wyniki na gorszym sprzęcie, ale jak na yt, to ja widziałem takie rzeczy na yt... Jeszcze zależy od wersji lola, bo im dalej, to wymagania troszkę większe, gra cały czas się przecież rozwija. Jak sam pisałeś w benchmarkach wyniki są w normie. Wymiana tego dysku na pewno Ci pomoże, ale z takiego sprzętu trudno będzie uzyskać więcej fpsów. Tak jak pisałem mam trochę wydajniejszego lapka i podobna ilość fpsów na win 10 z trybem gry. Nie wiem czy grasz w inne gry, ale mocno byś odczuł, że masz i3 na pokładzie, niestety nie jest to procesor "gamingowy". Mozesz ustawić w opcjach zasilania tryb wysokiej wydajności jak tego nie zrobiłeś (o ile masz taką opcję), to jakieś dodatkowe fpsy powinny być i instalować sterowniki nvidia bez geforce experience(zbedna rzecz) jak i korzystać z antywirusa systemowego win 8 ( najmniejsze obciążenie dla windowsa) i od czasu do czasu przeskanować windowsa malwarebytes:)

Przepraszam za tak długą nieobecność wt temacie.

Używam defendera. Dziękuje za rady.

Dysk wymienie w tym miesiącu jak rezultatu nie będzie po prostu będzie trzeba uzbierać 250 i zakupic i5 2500k :D

Link to post
Share on other sites

Po co Ci 2500k , i tak go nie podkręcisz , taniej będzie bez K , wydajność ta sama . Chcesz na dłużej to i7 2600 . Dodam jeszcze że jak kupisz serię 2000 to ram Ci zwolni  z powrotem do 1333 , musisz szukać serii i5/7 3000 tak jak masz i3 swoje .

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

To co myślicie o nim :D Ma służy tylko i wyłącznie do gier. Karty graf nie chce zmieniac przez najbliższe 7-8miesięcy więc trzeba jakoś ten procesor dobrać aby współgrało wszystko a nie było jakimś gwałtownym kosztem

https://www.olx.pl/oferta/procesor-intel-core-i5-3570-4x3-80ghz-6mb-cache-lga1155-CID99-IDtxBJh.html#30ef69c385

Edytowane przez kubox02x
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...