Skocz do zawartości

Jaki GTX 1060 6gb wybrać ? 1560zł MAX


Recommended Posts

Wszystko zależy od twojej tolerancji na głośność/temperatury i czy masz się zamiar bawić w oc/undervolting. Dla niektórych nawet Palit Dual (jeden z najtańszych nie referatów którego sam mam) daje radę, a dla innych jest on zły.


Jakbyś mógł powiedzieć, czy dla ciebie głośność to wielki problem, czy masz się zamiar potem bawić z taktowaniami i czy wolisz dołożyć kilkaset złoty więcej na lepsze nie referaty to mogłoby to pomóc. Bo takie "zgaduj preferencję użytkownika" jest słabe, a to by pomogło zawęzić krąg.


Link to post
Share on other sites

Nie kupuj nowej karty.

 

Już za 1200-1300 zł można kupić fajną kartę z dwu letnią lub dłuższą gwarancją - warto dodać, że ceny dalej lecą w dół.

 

Resztę pieniędzy przeznacz sobie na dodatkową kość pamięci ram lub dysk SSD.

 

http://allegro.pl/palit-gtx-1060-6gb-super-jetstream-gw-11-2020-i7278066968.html

 

http://allegro.pl/karta-graficzna-msi-gtx-1060-gaming-x-6gb-i7244755625.html

Link to post
Share on other sites

 

Wszystko zależy od twojej tolerancji na głośność/temperatury i czy masz się zamiar bawić w oc/undervolting. Dla niektórych nawet Palit Dual (jeden z najtańszych nie referatów którego sam mam) daje radę, a dla innych jest on zły.

Jakbyś mógł powiedzieć, czy dla ciebie głośność to wielki problem, czy masz się zamiar potem bawić z taktowaniami i czy wolisz dołożyć kilkaset złoty więcej na lepsze nie referaty to mogłoby to pomóc. Bo takie "zgaduj preferencję użytkownika" jest słabe, a to by pomogło zawęzić krąg.

 

Jakoś głośność mi nie przeszkadza , gdyż jestem trochę głuchy :P . Mam zamiar lekko podkręcić kartę .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...