Skocz do zawartości

Słuchawki zamknięte do muzyki . Do 500 zł


Recommended Posts

Witam. Poszukuję słuchawek zamkniętych do słuchania muzyki. 

Gatunki jakie słucham to Trance , Hardstyle , Electro.

Poszukuje słuchawek z jak najlepszym dzwiękiem do 500zł jeśli jest coś bardziej wartego uwagi do 600zł to mogę dołożyć. 

Moje Propozycja to :

 

Audio-Technica ATH M40X Audio-Technica ATH-M50x

 

 

Link to post
Share on other sites

Chcesz się kierować właściwościowymi wizualnymi czy na dźwięku tobie bardziej zależy?  Jeśli te drugie wybierz DT150 ,ewentualnie Ultrasone HFi580 lub SoundMagic HP 151. Do elektroniki lepiej się sprawdzą ,większa scena, więcej niskich tonów ,dynamiki ,jeśli tobie na tym zależy. Ultrasone i SM są łatwe do napędzenia ,bardzo dobrze je się słucha z telefonu. DT150 pokazują klasę na sprzęcie stacjonarnym,są to jeden z najlepszych słuchawek zamkniętych do 1000zł, jak nie najlepsze ,biorąc pod uwagę pewne aspekty muzyczne.

1000zł ale żeby była zdecydowana różnica względem integry na tych słuchawkach.

Jeśli słoń Ci nie nadepnął na uszy to różnica będzie ogromna. AIM SC808 jest dostępny używany na allegro,warto się tym zainteresować.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak wyglad tez troche sie liczy bo czasem uzywac ich bede do telefonu na wyjscie na dwor. Zalezy mi tez na wygodzie zeby uszy nie bolaly po jakims czasie. 

Ultrasone fajnie wygladaja wizualnie prezentuja sie swietnie. Karta dzwiekowa AIM jest najlepszy wyborem czy moze jakas inna ?

Link to post
Share on other sites

O uniwersalności chodziło mi bardziej o muzykę, a nie napędzanie. ATH m50x też napędzisz z telefonu.

Kwestia jakiego dźwięku oczekujesz. W m50x bassu jest dużo bassu. W końcu to typowe "v" z podbitym dołem. ATHm40x są neutralnymi słuchawkami, z przyjemnie podbitym delikatnie bassem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...