Skocz do zawartości

Nowy internet stacjonarny w małej wsi


Recommended Posts

Witam, mieszkam w małej wsi na Kaszubach, kilka lat już mam internet kablem od gniazda telefonicznego od neti download http://www.speedtest.pl/test/174647804

Tak to mniej więcej wygląda, płace 60 zł miesięcznie to dosyć sporo.. Dzwoniłem pytałem się ich czy jest możliwość przyśpieszenia internetu, to tylko jakbym wziął do tego telefon + numer ( bla bla bla) Inaczej nie ma mowy, to się wkurzyłem zerwałem umowę czekam teraz bo jest ten czas wypowiedzenia do bodajże 28 kwietnia,ale powoli przychodzi czas, aby wybrać coś innego, w orange pytałem dzwoniłem to do 8 mb/s z limitem to podziękowałem. Najkorzystniejszą opcją jak się dowiedziałem to T-Mobile ma do 20 Mb/s za 50 zł a do 60 Mb/s za 60 zł bez limitu LTE, doradzili mi, że blisko mam nadajnik czy coś takiego i ten do 20 Mb/s będzie lepiej odbierał, jak myślicie opłaca mi się to brać? Czy jest może jakieś korzystniejsze wyjście, nie wiem np(mogę jakoś zasięg w okolicy u mnie polepszyć czy coś? jakąś anteną czy czymś takim ) Kolega mieszka 4 km dalej ma orange download 60-70 mb/s. Chodzi mi głównie no żeby było te 15+ download i dajmy te 2 mb/s upload bo jak mam grę ściągać dajmy 1,5 dnia to masakra jakaś, czy może jest jeszcze jakieś inne wyjście godne polecenia? Bo już nie wiem co mam robić walczę z tym internetem już dobry rok. Chodzi też głównie, abym nie miał żadnych lagów w grach typu Cs, fortnite, PUGB itp. jak ten LTE daję radę czy słabo?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...