Skocz do zawartości

Smartfon do 600 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez White_Ghost,

Recommended Posts

Witam. Chciałbym poradzić się was odnośnie zakupu telefonu za kwotę do około 600 zł, oczywiście wolałbym zapłacić jak najmniej. Telefon potrzebny będzie głównie do korzystania z internetu, messengera, przeglądania różnych rzeczy itp, rzadziej do gier ale może jakieś się trafią. Potrzebuje by telefon przede wszystkim się nie zacinał, chodził płynie, miał wytrzymała baterię oraz wejście na kartę microsd. Interesują mnie tylko i wyłącznie nowe telefony. Z góry dzięki za pomoc :)  


 


Link to post
Share on other sites

Obydwa mają ekran o rozdzielczości HD,ale Redmi 4x będzie miał ostrzejszy obraz,bo ma mniejszy ekran 5",a Redmi Note 5A prime ma 5,5".Redmi 4x ma lepszą baterię,bo ma większą pojemność baterii,a przy tym mniejszy ekran.Jedyny plus,który przemawia na korzyść Redmi Note 5A prime to to,że ma slot na 3 karty,czyli 2 karty sim + microSD.W Redmi 4x trzeba wybierać,albo 2 karty sim albo sim + microSD.

Edytowane przez Deusjarek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie sprawdzam. Ale kompletnie nie wiem na co tak na prawdę zwracać uwagę. Bo tam w tej porównywarce co wspominasz opcji do wyboru jest masa, po wielkość wyświetlacza, pojemność baterii a nawet system operacyjny. Czy tak sprawdzać, czy może lepiej udać się do jakiegoś doradcy? 

Link to post
Share on other sites

No u doradcy też możesz zapytać, ale pamiętaj, że on sprzeda Ci to co będzie chciał i nie do końca doradzi Ci szczerze. Najlepiej to może poczytaj opinie na branżowych portalach. Też na Komórkomacie masz tak zwane rankingi telefonów. Warto też to sprawdzać. 

Link to post
Share on other sites

Ja tam ma Xioami, nie zapłaciłem dużo a śmiga jak rasowy I phone. Elektronika tak się szybko zmienia, ze szkoda kasy wydawać i za chwilę się okazuje, że jakieś aplikacje nie działają. Można sobie w tym komórkomacie zobaczyć co jakie ma bebechy i wybrać najlepszy. A marka to po co. No chyba, że kogoś stać. 

Link to post
Share on other sites

A wiesz, że możesz mieć racje. Może faktycznie lepiej w komórkomacie porównać specyfikacje tych tańszych i kupić go w markecie czy w internecie. A za rok np sprzedać dołożyć i kupić coś następnego. A te xioami to dobrze się prezentują. Na pewno z tego za widzę to nie opłaca się brać na abonamenty z jakimiś umowami. 

Link to post
Share on other sites

No też zależy czy takie Xioami Cię zadowoli, bo jest wielu co Ci powie, ze się nie opłaca. Ja tam jestem zdania, że lepiej kupić coś na co nas realnie stać a nie na coś za co potem będziemy płacić i mieć problemy. Chociaż jak w tej porównywarce patrzę na specyfikacje to faktycznie jak za takie niskie pieniądze te Xioami prezentuje się spoko. 

Link to post
Share on other sites

No nie mam jakiś dużych wymagań. Aparat niech jest ok i niech aplikacje działają. Jeszcze dobrze posprawdzam w Komórkomacie, porównam specyfikacje i może faktycznie kupie Xioami albo używanego I phone. 

 

Po co Ci używany Iphone 5s, zapewne już bez gwarancji? Bierz Xiaomi 4x, jak na Twoje wymagania w zupełności Ci wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...