Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu poszukuję słuchawek bezprzewodowych których będę mógł używać na siłowni lub czasem w pracy (noszę i tak słuchawki ochronne). Odtwarzacz jakiego używam to telefon One Plus 5T i czasem PC z BT. Aktualnie mam słuchawki dokanałowe Skullcandy JIB 2 i zadowala mnie ich styl grania na przewodzie. 

Szukam czegoś o podobnej charakterystyce ( przyjemne niskie tony), wstępnie zastanawiałem się nad słuchawkami znacznie ponad budżet a mianowicie SONY MDRXB950N1B ale z tego co później wyczytałem to nie są warte swojej ceny, parametry są podawane przy podłączonym zasilaniu i na połączeniu przewodowym, to co jest słyszane bezprzewodowo niby odbiega od założenia. Postanowiłem więc skupić się na słuchawkach bezprzewodowych dokanałowych z mniejszymi przetwornikami a co z tym idzie łatwiejszym odwzorowaniem dźwięku ze źródła.

Poleci mi ktoś bezprzewodowe słuchawki do 200-300zł które będą miały przyjemną niską charakterystykę ?

Aktualnie wpadły mi w oko:

Skullcandy JIB Wireless
oraz

JBL T110BT

 

Polecicie coś jeszcze ciekawego ?
 

Link to post
Share on other sites

Ja polecam coś takiego: BLUEDIO T2 PLUS. Kupiłem rok temu i powiem tylko tyle, że jestem miło zaskoczony tymi słuchawkami. Wiem, producent krzak ale mają sporo zalet. Nie dość, że grają przyzwoicie i neutralnie, to czas pracy na baterii mają więcej niż rewelacyjny. Spokojnie wytrzymują 20 godzin słuchania. Dodatkowo posiadają wbudowane radio oraz czytnik kart micro SD do słuchania muzyki z wewnętrznego odtwarzacza. No i są to słuchawki z interfejsem bluetooth. Sygnał z laptopa jest stabilny w obrębie 60 metrowego mieszkania. Żona katuje te słuchawki kilka razy w tygodniu i jest zadowolona.

 
Link to post
Share on other sites

Ostatnio miałem przyjemność słuchać Bluedio T4s (koniecznie z "s" na końcu) i jakość ich dźwięku bije na głowę chyba wszystkie słuchawki nauszne bezprzewodowe do 250, a nawet 300zł.

 

Jeśli chodzi o dokanałówki to poza KZ ZS5 i ZS6 z kablem BT na rynku nie ma nic, na co by można nawet przelotnie rzucić okiem. ZS5 sam mam i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Porównując do nich, tych Skullcandy nawet za darmo bym nie wziął

 

Sama marka Bluedio jakimś krzakiem nie jest. Ich słuchawki stają się powoli coraz popularniejsze, nawet jest ich kilku oficjalnych dystrybutorów w Polsce (np. x-kom), ale ceny są chore.

Edytowane przez krzysiekdtg
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...