Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jakie rozszerzenia do przeglądarki Chrome ?

chrome

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wojtex

wojtex
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 22:45

Jakie rozszerzenia do przeglądarki Chrome ?

Jakie dodatki polecacie do Chrome ? mam zainstalowany do testowania Adguard i jestem zadowolony z działania dodatkowe dodatki to Eliminator Slajdów,  Stop autoodtwarzaniu video,  I don't care about cookies 

Co jeszcze polecacie z ciekawych dodatków i funkcjonalnych ?

• 0

#2 Repores

Repores
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 06 maj 2018 - 20:03

To wszystko zależy z czego korzystasz i co mogłyby być dla ciebie przydatne.

Z tego co ja obecnie używam mogę polecić: 

Stylish - Umożliwia korzystanie z motywów do bardzo wielu stron. Możesz także tworzyć własne, jeżeli znasz css. W moim przypadku bardzo przydatne dzięki ciemnym motywom, od których nie bolą oczy w nocy.

TabBlock - Bardzo mało znane rozszerzenie. Przyda ci się tylko, jeżeli korzystasz ze stron z wyskakującymi okienkami, których nawet AdBlock nie blokuje. Czasami oglądam filmy/seriale niekoniecznie na Netflixie. I na takich stronach, albo z AdBlockiem wcale nie da się oglądać albo po kliknięciu odtwarzacza i tak otwierają się reklamy w nowych kartach. Tutaj co prawda samemu musisz kliknąć, żeby zaczął blokować, no i blokuje wszystko, ale dzięki temu nic się nie przedostanie  :) .

Trochę spóźniona odpowiedź, ale nie było innych, więc postanowiłem coś napisać.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chrome

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych