Skocz do zawartości

Battlefield 1- odblokowywanie broni


Recommended Posts

Witam.Czy nie mając wykupionego Premium mogę odblokować bronie które oznaczone są na liście literką "P" czy jest to nie możliwe?Próbuję spełnić przykładowo warunki odblokowania konkretnej broni likwidując na przykład 50 przeciwników wyznaczoną do tego bronią ale w odblokowywanej broni nie mam żadnych postępów.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Oznaczenia "P" szczerze mówiąc nie kojarzę.

W menu gry klikasz bodajże "Dostosuj żołnierza" a później "Broń i gadżety" i tam masz bronie oznaczone literką"P".

 

Bez premium musisz robić zadania po kolei od góry.

Czyli jeżeli chcę dotrzeć do odblokowania ostatniej broni na dole listy obojętnie jakiej klasy to muszę od góry odblokowywać każdą po kolei?Dobrze rozumiem?

Link to post
Share on other sites

Źle napisałem.W głównym menu klikamy na "Żołnierz" i tam z listy wybieramy "Broń i gadżety",mamy listę broni dla każdej z klas i są tam też bronie zablokowane oznaczone literką "P"

 

Odblokujesz grając.
Np. zabij 200 przeciwników z broni xxx
Niektóre są dostępne po osiągnięciu odpowiedniej klasy/rangi.
Możesz też kupić pełen pakiet za ~37zł ale moim zdaniem to bez sensu.

Ok rozumiem,tylko jeżeli chcę na przykład odblokować "KARABIN FIODOROWA" gdzie warunkiem jest zabić 40 wrogów bronią Cei-Rigotti i przeprowadzić 40 drużynowych leczeń i robię to,to nie mam żadnych postępów w odblokowaniu tej broni,czyli fizycznie zabiłem 40 wrogów bronią Cei-Rigotti a mam zabitych 0/40.Z tym że przed 'KARABINEM FIODOROWA" mam w tej chwili do odblokowania jeszcze dwa rodzaje broni: "RSC 1917 SOCZEWKA" i "RSC 1917 FABRYCZNY" i nie wiem czy najpierw muszę odblokować te dwa rodzaje RSC 1917 czy mógłbym od razu "przeskoczyć" do odblokowywania Karabinu Fiodorowa" pomijając RSC1917.To znaczy już wiem że nie mógłbym "przeskoczyć" bo u mnie to nie działa.Ale na Medyku właśnie,od RSC 1917 bronie mają tę literkę "P" i nie wiem czy to jest oznaczenie że dalsze bronie mogę tylko i wyłącznie odblokować mając wykupione Premium i wtedy mogę nawet odblokować bronie z dołu listy omijając inne,czy mogę je odblokować nawet mając podstawową wersję gry,tylko wtedy muszę po kolei odblokowywać każdą broń chcąc się dostać na przykład do Karabinu Fiodorowa?

Link to post
Share on other sites

Wiesz co, ja mam full pakiet i tego "P" u mnie nie ma.

Bardzo możliwe że tak jest.

Polecam Ci kupić Premium bo są świetne nowe mapy a większość serwerów z nich korzysta.

O ile oczywiście gra Ci się podoba.

W zasadzie to jedyna w jaką gram nałogowo xD

Wszystkie dodatki odblokowywuję w trakcie gry na mapie, nie z menu.

Zdaje się że teraz ceny mocno poleciały w dół.

Tak, masz rację. To "P" to będzie premium

Ja kupiłem tą grę od razu z dodatkiem premium.

Ciekawi mnie skąd wziąłeś bez tego :/

Link to post
Share on other sites

a czy czasem do dziś nie ma dla wszystkich darmowej premki z okazji wielkanocy? 

Jest darmowa wersja Premium z okazji świąt ale to nic nie zmienia.

Ja kupiłem tą grę od razu z dodatkiem premium.

Ciekawi mnie skąd wziąłeś bez tego :/

Przy broni takiej jak wspomniany Karabin Fiodorowa jest napisane "W imię cara".Jest to jeden z płatnych dodatków.Podstawowa wersja gry nie ma tych dodatków,no chyba że kupisz od razu z wersją Premium.Ja kupiłem podstawową wersję gry.

Edytowane przez login1969
Link to post
Share on other sites

Polecam Ci zainwestować w Premium. Fenomenalne mapy, świetne bronie. Nie będziesz żałował wydanych pieniędzy. Do BF nowego jeszcze pół roku ponad, nawet się nie namyślaj. BF1 to znakomita produkcja.

Powiem szczerze że mapy z podstawowej wersji gry mi wystarczają.Chciałbym tylko wypróbować ewentualnie nowe bronie do których niestety nie mam chyba dostępu.Co jakiś czas wersja Premium jest odblokowywana.W tej chwili na święta też odblokowali ale nie za bardzo mam ochotę grać na nowych mapach.Osobiście wolę poznać porządnie parę map i wiedzieć jak się na nich zachować niż błądzić po nowych.I oczywiście Batllefield 1 to jedna z najlepszych gier w jakie w życiu grałem czy też ukończyłem,a z tego względu że jestem maniakiem gier komputerowych to grałem w  baaaaardzo wiele gier w swoim życiu,a już trochę przeżyłem :D

Edytowane przez login1969
Link to post
Share on other sites

Podstawka to słabe mapy w porównaniu do premium tam mapki to jest dopiero mistrzostwo a co jakiś czas są promocje na originie i można kupić wszystkie dodatki za około 100zeta a wszystkie dodatki to znacznie więcej niż sama podstawka gdzie są 4 biednych operacje.

 

Jedyny minus jest taki, że ostatnio w bfie jest problem z serwerami? Gdzie się nie dojdzie to prawie zawsze pusty serwer nawet jak się wszystkie regiony zaznaczy. I zazwyczaj trzeba ręcznie wyszukiwać przez przeglądarkę serwerów. Nie rozumiem tego co nagle nikt nie gra w bfa1? 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

bardzo dużo broni można odblokować z podstawki, podstawa to level klasy bić (max 50), druga sprawa, każda kolejna broń ma do zaliczenia misje na poprzedniej odblokowanej, nie przeskoczysz np o 2 pozycje w dół

już chyba 3 tydzień w tym roku dali za free premkę do wypróbowania , czyżby powoli szykowali się do dania jej za darmo , tak jak było w bf4? :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@WaltKowalski a jakiego masz neta ?

Nie jesteś czasem za NAT?

U mnie non stop full ludzi muszę czekać 5 minut nieraz.

Sprawdź sobie połączenie z netem bo coś mi ten brak serwerów nie pasuje

****

Pany a który to już dodatek?

Nie czasem 3?

1.podstawa

2.premium

3.Rosja w zimie+Belgia ??

Ja nie wiem bo pojawiają się znikąd :)

Była ostatnio duża aktualizacja (ok 7gb)

Link to post
Share on other sites

Jedyny minus jest taki, że ostatnio w bfie jest problem z serwerami? Gdzie się nie dojdzie to prawie zawsze pusty serwer nawet jak się wszystkie regiony zaznaczy. I zazwyczaj trzeba ręcznie wyszukiwać przez przeglądarkę serwerów. Nie rozumiem tego co nagle nikt nie gra w bfa1?

 

Ale bzdury wypisujesz, serweròw jest multum czasemi jest problem z dołączeniem bo wszystko pełne graczy. Średnio 20000+ graczy na co dzień. Pewnie masz coś z netem.

 

Potwierdzam że mapy z Premium są lepsze od podstawki. Jak będziesz miał okazję kupić taniej nawet się nie namyślaj.

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

 podstawa to level klasy bić (max 50),

 

Nie bardzo rozumiem to sformułowanie...chodzi ci o to żeby mieć osiągnięcia ogólne powyżej 50 sierżanta czy jak to się tam nazywa?Ja jestem  w tej chwili na etapie 79.Oczywiście zdaje sobie sprawę że żeby odblokować te dalsze bronie w konkretnej klasie muszę w tej czy innej klasie mieć osiągnięcia przynajmniej na 10.

 

druga sprawa, każda kolejna broń ma do zaliczenia misje na poprzedniej odblokowanej, nie przeskoczysz np o 2 pozycje w dół

 

Czyli nawet jak masz wykupione Premium to nie ma możliwości odblokowania tej broni którą sobie wybiorę omijając inne jeszcze nie odblokowane, tylko trzeba po kolei odblokowywać każdą od góry?Dobrze rozumiem?

 

 

już chyba 3 tydzień w tym roku dali za free premkę do wypróbowania , czyżby powoli szykowali się do dania jej za darmo , tak jak było w bf4? :)

Dobrze by było ale nie wydaje mi się.Tymi darmowymi dostępami do Premium próbują po prostu zachęcić do kupna.

Link to post
Share on other sites

Ale to aż nie możliwe, abym ja coś miał z netem mam po kablu nie przez wifi prędkość 100mb z UPC nawet jak gram z kumplem i on wyszukuje serwer to jest tak samo i to we wszystkich regionach mamy max 15-20 serwerów we wyszukiwarce ręcznej  :/

 

Np. rosyjskich operacji brak ostatni raz w nie grałem chyba coś około 3 miechów temu wtedy normalnie mi wyszukiwało a teraz jak dochodzę to pusty serwer  :o  

 

Co mogę ewentualnie sprawdzić i zobaczyć w ustawieniach, aby to naprawić? 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...