Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Tak jak w temacie. Jestem troszkę zielony w tych tematach i nie do końca wiem jak się za to zabrać, a przyszła już pora wymienić swojego starego ledwo działającego laptopa na jakiś konkretny sprzęt.

Tak więc generalnie nie posiadam NIC :) ( No może poza klawiaturą, głośnikami czy myszką wraz z podkładką ). Potrzebuję złożyć jakiś fajny sprzęt i planuję zainwestować około 5000 PLN tak żeby maszyna była już na dobrych parę lat i żeby jednak nie było problemów z pykaniem w ciekawe produkcje.

 

Z tego co się rozglądałem to najlepszym wyborem będzie zakup MSI GEAFORCE 1070 8GB ( jednak to już 2500 PLN ). To jest jedyna moja sugestia. Resztę zostawiam wam.

 

Potrzebuję konkretnej maszyny w tych pieniądzach z pełnym zestawem ( chłodzenie, czy nawet jednostka w którą wszystko to wejdzie ). Z ważnych informacji to nie potrzebuję żadnego napędu na płyty i tego typu bzdur. To że koniecznie dysk SSD to nie muszę pisać, jednak nie musi być duży 240 GB by mi wystarczyło, ewentualnie 120 GB + jakiś HDD. Czy mogę liczyć na wsparcie i złożenie zestawu ewentualną pomoc i doradzenie w tej kwestii ? 

Męczę się ze swoim laptopem, a do złożenia kompa podchodzę już ze dwa miesiące ale nie mogę się ostatecznie zebrać w sobie na podjęcie decyzji. Jednak inwestycja 5k nie jest to tak mało, a więc chciałoby się KONKRETNY sprzęt, a zarazem wszystko jest tak drogie, że trudno się w tym pułapie cenowym zmieścić i dlatego tak żadnych konkretnych kroków póki co nie podjąłem.

 

LICZĘ NA WASZĄ POMOC CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY !  8-)

Link to post
Share on other sites

Pod jakie gierki zestaw?
Co z monitorem?

Zamierzasz podkręcać procesor?

 

O ile myślisz o podkręcaniu to zestaw z 8600K i GTX 1070 wraz z SSD 240GB na start to koszt 5300zł.


Kosztem OC wrzucisz tutaj i5 8400 z GTX 1080. 

Z zakupem karty bym się trochę wstrzymał bo trochę ceny zeszły w dół, ale nadal jest drogo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...