Skocz do zawartości

Nie mogę usunąć gry


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez MoonWalk,

Recommended Posts

Hej

 

Otóż mam taki problem .Niestety rozleciało mi się TS2. W pewnym momencie bez powodu gra zaczęła nie odpalać ze względu na jakieś brakujące składniki w systemie. Potem chyba namieszałem mocniej usiłując ją naprawić. Pobrałem też pełną kolekcję na Origin i wówczas nie chciało się właczyc bo niby 2 te same gry na komputerze. 

 

Teraz mam taki problem - chciałem usunąć te simsy ale się nie da. Uninsall wyrzuca, że program nie był zainstalowany poprawnie lub nie reaguje .To samo przez panel sterowania porgamami. Próbowałem też znaleźć folder gry przez HKEY LOCAL MACHINE i tam to usunąć ale nie mogę znaleźć żadnego folderu który mógłby być powiązany. Ktoś ma jakis pomysł?

 

Najlepsze jest to, że usiłując jakby doinstalować ostatni dodatek do reszty system w ogóle nie wykrywa tych gier zainstalowanych. ale ciekawe jest to, że ostatni dodatek usunął się prawidłowo :/

Pozdrawiam i dziękuję góry.

Link to post
Share on other sites

Ja zawsze korzystam z iobit uninstaller. W głównym oknie pokazują się wszystkie zainstalowane aplikacje które możemy usunąć. Program najpierw próbuje usunąć aplikacje za pomocą  domyślnego uninstallera, później robi skan i pozwala usunąć pozostałości (pliki, resztki w rejestrze). Jeśli domyślny uninstaller nie działa to program od razu przechodzi do skanowania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hej dzięki za odpowiedzi! Wypróbuję może to revo lub iobit. 

 

Dziwna sytuacja. Savey mam - to najcenniejsze dane na moim kompie chyba xD Tyle lat grym a już kiedyś straciłem. Byłoby mi bardzo żal. ALe dziwnie się podziało z tą grą. Jakby ostatni dodatek, to jest Osiedlowe Życie, odinstalowało mi normalnie, a reszta? :/ Niestety jakby już innych części wcześniejszych nie wykrywał. I przez to gra nie chciała się chyba załączyć.

 

Nie wiem co się stało z nimi :( Na szczęście po kontakcie z EA dali mi Ultimate COllection tak więc usunę całość i spróbuję z Origina zainstalować tamtę część bo i tak mi średnio działa napęd... Zobaczymy jak to będzie.

 

Dzięki jeszcze raz! W razie czego wrzucę update!

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • Rozwiązanie
Napisano (edytowane)

Hej. 

Sorrki za opóźniony update ale totalnie wypadł mi z głowy ten temat. Revo pomogło, wszystko działa ok. Dzięki za pomoc! Temat do zamknięcia ;)

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...