Skocz do zawartości

Problem z myszkami.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarrino,

Recommended Posts

Witam,

Zaczęło się od tego, że kupiłem A4Techa A90. Działał świetnie. Po pewnym czasie przestał działać. Jak go podłączę do komputera chwilę chodzi dobrze, lecz po parunastu sekundach się wyłącza (chyba chodzi o kabel, choć nie wiem). Na pulpicie pokazuje mi się okienko "Skok napięcia na porcie koncentratora" po czym zaczyna śmierdzieć spalenizną na jakieś 3 sekundy. Potem trudno myszkę znów włączyć.

Ok, w takim razie kupiłem drugą mysz, CM MasterMouse S. Przez 2 tygodnie było dobrze. Nagle przestały działać ledy. Włączam ponownie software i widnieje napis "Program przestał działać". Sprawdzałem u kumpla myszkę, lecz nadal software nie działa. Dziś przypadkowo odkryłem sposób na włączenie ledów.
Jakby ktoś też miał ten problem, to wystarczy przytrzymać przycisk do zmiany dpi, przy czym ciągle kręcić scrollem i klikać LPM i PPM. Serio działa :D
Lecz gdy próbuję zmienić DPI, bądź co innego to software mi wywala, ledy się wyłączają, ustawienia które ustawiałem znikają i są takie same jakie były przedtem. Z niewiadomych przyczyn również przestawia mi się czułość w Windowsie na największą, po każdym crashu software.

Wiecie może czego to jest przyczyna?
Za niedługo kupuję nową mysz (DM3 Mini, DM1 Pro S bądź znów A90, bo jest świetny), nie chcę myśleć co się będzie z nią działo :D Na pewno nie będę podłączał jej pod mój laptop, bo może to być coś z moją płytą główną.

A Wy jak myślicie, czego to może być problem?


ref

Link to post
Share on other sites

To w takim razie proszę o konkretne odpowiedzi ;) Mi się właśnie wydaje, że to coś z mobo, na dodatek wtyk na mini jack mi ledwo co działa. Wczoraj jeszcze raz podłączyłem tego a4techa i kabel zaczął dymić :D Porty nie działały, myślałem że już po nich. Na szczęście odczekałem paręnaście godzin i zaczęły działać.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Moim zdaniem do takich objawów,dochodzi ze względu na awarię płyty. Myślę też,że tego się nie reperuje tylko wymienia płytę. o chyba,że znasz jakiegoś pasjonata elektronika...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...