Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wymiana Płyty Głównej

Płyta Główna Wymiana Coś

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateusz2115

Mateusz2115
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 25 marzec 2018 - 16:31

Witam ,Wymienię płytę Gigabyte Technology Co. Ltd. G31M-ES2L (Socket 775) na Płytę MSI_MS-7707

socket 1155 .  :)Zainteresowani proszę pisac pw lub komentarze  :)

#2 worm

worm
  • π

• 10722 postów

Napisano 25 marzec 2018 - 17:24

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7410 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 25 marzec 2018 - 22:46

Nie sądzę żeby były tłumy chętnych, ale jakby co to mam Xenona E5345 który na tej płycie powinien iść :)

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#4 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 3845 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 26 marzec 2018 - 09:02

@Mat, wyjdzie Ci szybciej sprzedać płytę pod 775 i kupić samodzielnie używaną pod 1155.

Ot żeby daleko nie szukać to gość na płytę pod Core 2 poluje:

http://forum.benchma...c/#entry2487123

| 3700x | Asus C7h Wifi | 2x8 GB 3600 cl16 | Intel 600p 512GB | Rvii LC | Win 10 |

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Płyta Główna, Wymiana, Coś

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych