Skocz do zawartości

Bardzo dziwne Freez'y na moim komputerze.


Recommended Posts

Witam jak już pewnie zorientowaliście się po temacie to tak mam problem z bardzo dziwnymi freezami.

-Zapoczątkował te freezy błąd WMI (Podajże błąd numeru 513)[komputer freezuje się na 44-60 sec]

^na ten błąd pomogło odinstalowanie przeglądarki Chrome^

-Potem freezy występowały w tym samym czasie co Błędy o identyfikatorze 533. (komputer freezuje się na 44-60 sec)

^Ten błąd nadal występuje^

-Dzisiaj już 2 razy miałem freez komputera, lecz tym razem bardzo dziwne gdyż musiałem aż zrestartować komputer bo nie chciał odpuścić.

-Za pierwszym razem usunęły mi się piosenki z Spotify(moje play listy itp.)

-Za drugim razem błąd wyskoczył podczas grania w PUBG. I tym razem gra jest na komputerze ale steam jej nie wykrywa nawet jak dodaje gre spoza steam to tylko wyskakuje opcja pobierz zamiast graj.

-Dodam że błąd nie jest związany z procesorem czy kartą graficzną ponieważ błędy częściej wyskakują podczas spoczynku niż pracy w stresie. Dyski HDD jak i SSD sprawdzałem różnymi programami a nawet wierszem poleceń i nic nie wynikło z tego. Dyski niby są sprawne w 100%. Czy to może być tak jak ja podejrzewam, problem z Windowsem?

Link to post
Share on other sites

Jaki Windows? Wejdź w Zarządzanie komputerem, Podgląd zdarzeń, Widoki niestandardowe i tu Zdarzenia administracyjne Dwu klik na błędzie i tu w oknie klik na aplet Kopiuj. Otwierasz Notatnik i wklejasz zawartość opisu błędu. Masz teraz szczegółowy opis błędu. Stwierdzenie >Błędy o identyfikatorze 533< trudno z identyfikować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...