Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Bardzo dziwne Freez'y na moim komputerze.

Freez dziwnebłędy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Rydzuu

Rydzuu
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 17:13

Witam jak już pewnie zorientowaliście się po temacie to tak mam problem z bardzo dziwnymi freezami.

-Zapoczątkował te freezy błąd WMI (Podajże błąd numeru 513)[komputer freezuje się na 44-60 sec]

^na ten błąd pomogło odinstalowanie przeglądarki Chrome^

-Potem freezy występowały w tym samym czasie co Błędy o identyfikatorze 533. (komputer freezuje się na 44-60 sec)

^Ten błąd nadal występuje^

-Dzisiaj już 2 razy miałem freez komputera, lecz tym razem bardzo dziwne gdyż musiałem aż zrestartować komputer bo nie chciał odpuścić.

-Za pierwszym razem usunęły mi się piosenki z Spotify(moje play listy itp.)

-Za drugim razem błąd wyskoczył podczas grania w PUBG. I tym razem gra jest na komputerze ale steam jej nie wykrywa nawet jak dodaje gre spoza steam to tylko wyskakuje opcja pobierz zamiast graj.

-Dodam że błąd nie jest związany z procesorem czy kartą graficzną ponieważ błędy częściej wyskakują podczas spoczynku niż pracy w stresie. Dyski HDD jak i SSD sprawdzałem różnymi programami a nawet wierszem poleceń i nic nie wynikło z tego. Dyski niby są sprawne w 100%. Czy to może być tak jak ja podejrzewam, problem z Windowsem?

• 0

#2 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 4038 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 19:12

Jaki Windows? Wejdź w Zarządzanie komputerem, Podgląd zdarzeń, Widoki niestandardowe i tu Zdarzenia administracyjne Dwu klik na błędzie i tu w oknie klik na aplet Kopiuj. Otwierasz Notatnik i wklejasz zawartość opisu błędu. Masz teraz szczegółowy opis błędu. Stwierdzenie >Błędy o identyfikatorze 533< trudno z identyfikować.

• 0

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Freez, dziwnebłędy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych