Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[XBO/PC] Forza Motorsport - seria

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Marchew11

Marchew11
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 11:34

Hej. Bardzo lubię serie Forza, czy Horizon czy Motorsport, to był główny bodziec dla mnie do zakupu konsoli od Microsoftu. Niestety odrzucili mnie od siebie jednym zagraniem, specjalnym obniżeniem grafiki w grze Forza Motorsport 7 na konsoli Xbox One. Ona wygląda dużo gorzej od swoich poprzedniczek na tą konsolę, bardzo niskiej rozdzielczości zegary w kokpitach, porównywałem któryś model Porsche pomiędzy Forzą 6 a 7 i w tej starszej zegar fajnie zrobiony z dbałością o szczegóły a w nowszej niskiej jakości tekstura. Podobnie z ukrywaniem braku antyaliasingu, w szóstce jakoś go maskowali a w siódemce nie. Ja rozumiem, że Forza 7 powstała z myślą o konsoli Xbox One X i miała powalać grafiką jako wizytówka możliwości tej konsoli ale hej, nie każdy chce zmieniać sprzęt, a celowe postarzanie wizualne gry to chwyt poniżej pasa. Jak dla mnie jedyną różnicą w obu konsolach jest tylko, że ta nowsza wersja obsługuje 4K, które dla mnie jest zbędne i nie mam ochoty raz jeszcze wydawać (jakby nie było więcej) za generacje 1.5. Jeżeli tak ma wyglądać przyszłość konsol to lepszy jest PC, zrobie na nim więcej niż tylko gry i aplikacje typu YouTube.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych