Skocz do zawartości

[S] Wyprzedaż sprzętu ! DUŻO ZDJĘĆ ! 2600k, ASRock Z77 E4, GTX 970 G1, 8GB CL7, Seasonic 860W, Xonar D2


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Posiadam na sprzedaż sporo części do komputera. Wymieniam całość na nową platformę i pozbywam się wszystkiego. Jestem entuzjastą, więc wszystko jest bardzo zadbane. Do każdej części dołączam oryginalne pudełko i wszystkie akcesoria, jakie były dostępne przy zakupie. Ceny podlegają lekkiej negocjacji. Mogę wystawić na allegro ale doliczam wtedy koszt prowizji. Daję na wszystko miesiąc gwarancji rozruchowej.

Płytę, proca, ramy i chłodzenie mogę sprzedać jako całość. Proszę pisać, dogadamy się.

Zapraszam serdecznie do zakupu bo naprawdę warto. Co jakiś czas wymieniam sprzęt i bardzo dbam o swój zestaw. Całość pracowała w porządnej, przewiewnej budzie - HAFX.

Na wszelkie pytania natychmiast odpowiem.
Gwarantuję ekspresową wysyłkę i dobre zabezpieczenie towaru.


Cennik:

  • PROCESOR: Core i7 2600K plus chłodzenie Prolimatech Megahalems Rev.C + 2x BeQuiet Silent Wings 2 - 600zł +kw
  • RAM:      8GB Corsair XMS3 CL7 bardzo niskie timingi 7-8-7-20 !!! - 200zł +kw
  • PŁYTA:    ASrock Z77 Extreme 4 - 400zł +kw
  • GPU:      Gigabyte GTX 970 G1 bios mod bardzo cicha - 900zł +kw
  • DŹWIĘK:   Asus Xonar D2 PCI - 400zł +kw
  • ZASILACZ: Seasonic Platinium 860W - 600zł +kw 

zIwg8kX.jpgLiY314k.jpgjTYeHtf.jpgmwnhUjl.jpgo3RYCVE.jpgQ1RaCYc.jpgUvwG6IT.jpg42ejepY.jpg4lQDT3I.jpgRYfuLQC.jpgt8kpT4U.jpgO6Ytuoi.jpgyWXZB2t.jpgmYSZlv3.jpgk0IOClD.jpgYyWQtHb.jpg7HkeT8i.jpgE2TMxgi.jpgMPcrciT.jpg

Edytowane przez effendi3GO
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...