Skocz do zawartości

Upgrade peceta do gier


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez pawelox01,

Recommended Posts

Witam

 

Niedługo planuje upgrade mojego PC a od kilku miesięcy nie siedzę w temacie.

Komputer służyć będzie do grania. NIE BAWIĘ SIĘ W OC. Z góry mówię narazie potrzebuje ssd tylko na system a za kilka miesięcy kupię coś większego.

Budżet to 3000 zł +-200

 

Mój aktualny PC :

Cpu: fx-8320

Chłodzenie: BeQuiet! Dark Rock 3

Gpu: Msi gtx 1060 gaming x

Mobo: Msi 970 gaming

Zasilacz: beQuiet! Pure Power 10 600w

Ram:jakieś hyperx ddr3 2x4gb 1600mhz

HDD: Segate 1 tb

 

Oto moja propozycja: https://www.morele.net/inventory/info/UIKd3B/

Edytowane przez oserafinczuk
Link to post
Share on other sites

No śmieszne tłumaczenie, ale skoro będziesz się lepiej z tym czuł :) ja kupuje znów co bardziej opłacalne, może dlatego że nigdy nic mi się oprócz dysków nie popsuło, a przez 20 kilka lat trochę tego było. Wszystko się psuje, to że kupisz MSI nie daje ci żadnych dodatkowych korzyści. W wypadku płyty głównej trzeba się kierować bardziej systemem zasilania i chłodzenia jego niż marką produktu. Wejdź sobie na allegro do działu uszkodzone. MSI też sporo znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

No śmieszne tłumaczenie, ale skoro będziesz się lepiej z tym czuł :) ja kupuje znów co bardziej opłacalne, może dlatego że nigdy nic mi się oprócz dysków nie popsuło, a przez 20 kilka lat trochę tego było. Wszystko się psuje, to że kupisz MSI nie daje ci żadnych dodatkowych korzyści. W wypadku płyty głównej trzeba się kierować bardziej systemem zasilania i chłodzenia jego niż marką produktu. Wejdź sobie na allegro do działu uszkodzone. MSI też sporo znajdziesz.

Wiem że trochę śmieszne tłumaczenie ale 100 zł nie zrujnuje mi budżetu (wiem że lepiej byłoby dołożyć/odłożyć na większego ssd itp.)

Ale tak jak napisałeś będę się trochę lepiej czuł a poza tym dodatkowe RGB w budzie z oknem mile widziane

Edytowane przez oserafinczuk
Link to post
Share on other sites

Tomahawk ma najzimniejsza sekcje wsrod tanich plyt, a lepiej jest miec 60*c na sekcji niz aby mialo promieniowac od gotujacej sie plyty, wiec doplacamy 100zl ale to nie sa pieniadze wyrzucone w bloto

 

Do proca bez K to akurat wszystko jedno czy będzie 60 czy 68 stopni . 

Link to post
Share on other sites

Niby tak, ja sam mam w planach w maju kupic tomahawka z 8700, jestem zdania ze lepiej nie brac wszystkiego co najtansze, a akurat mobo to w szczegolnosci jest serce komputera i lepiej dla swietego spokoju dolozyc troche

 

Chlodniej zawsze lepiej niz na odwrot

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...