Skocz do zawartości

Poszukuję drukarki A3


Recommended Posts

Hej!

 

Poszukuję drukarki drukującej w A3 z podajnikiem a3 drukującym dwustronnie (dwustronnie też na kartkach a3!) z dość tanimi tuszami smile.png (nigdy nie miałem drukarki laserowej, ale nie jestem zaknięty i na taką możliwość)

 

Ostatnio miałem drukarki firmy Brother (ze względu na tanie zamienniki) , ale po pierwsze ciągle był problem z drukowaniem na papierach foto i ozdobnych i co jakiś czas zawsze się coś zacinało i denerwowało człowieka - więc w sumie nie muszę tej firmy się trzymać.
 

Drukuję około 1 ryzy papieru A4 miesięcznie, czasem jakieś ozdobne dyplomy, zaproszenia, czasem plakaty.

Chcaiłbym drukować też taka gazetkę na kartkach A3 (ok. 1200 kartek) co miesiąc 
 

Szukam wiec dobrej drukarki (najlepiej urządzenia wielofunkcyjnego) kolorowego, niezawodnego i drukującego TANIO no i w A3. No i najlepiej jeszcze aby mnie finansowo nie zrujnowała to drukarka smile.png

 

Istnieje takie coś? smile.png Proszę o poradę smile.png

 

Paweł

Link to post
Share on other sites

A Brother MFC-J5620DW? Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne 4w1.

Obsługuje A3 w druku, posiada automatyczny podajnik dokumentów oraz automatyczne drukowanie dwustronne( duplex). Do drukarki potrzebne są cztery tusze w cenie ok. 30 złotych za zamiennik activjeta. Wydaje mi się że dobrze celuję :) ale sprawdź i daj znać czy spełnia wszystkie potrzeby. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A Brother MFC-J5620DW? Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne 4w1.

Obsługuje A3 w druku, posiada automatyczny podajnik dokumentów oraz automatyczne drukowanie dwustronne( duplex). Do drukarki potrzebne są cztery tusze w cenie ok. 30 złotych za zamiennik activjeta. Wydaje mi się że dobrze celuję :) ale sprawdź i daj znać czy spełnia wszystkie potrzeby. 

 

Ona obsługuje druk dwustronny A3? No i ma taki "oszukiwany" podajnik A3. Mam wątpilowości czy przy większej ilości kartek A3 nie będzie to kartorga :roll:

 

"Obsługa papieru do formatu A3 oraz automatyczne 2-stronne drukowanie (A4)"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...