Skocz do zawartości

Tanie karty graficzne na anlewik.eu


Recommended Posts

Z tą różnicą, że jest możliwość wysyłki za pobraniem. Strona stoi na serwerze w Niemczech. Jest tam też mowa o tzw. "shipping", jest też wspomnienie o tym, że cło wliczone w cenę, więc możliwe, że sprzęt idzie zza oceanu. Jutro będę wiedział więcej.

Link to post
Share on other sites

Zadzwoniłem tam, głos pana (chyba), który ze mną rozmawiał brzmiał jak puszczony przez syntezator niczym z "Uwagi" z TVN'u. Firma zarejestrowana na dom jednorodzinny na przedmieściach stolicy, gdzie właściciela nie zastałem. Nie ma możliwości odbioru osobistego, tylko wysyłka. Również pan nie chciał podać z jakiej hurtowni bierze ten sprzęt (ponoć wysyłka jest bezpośrednio z hurtowni). Zaryzykuję i zamówię 1080 za pobraniem i zobaczymy co przyjdzie, zanim zapłacę kurierowi to sprawdzę co jest w paczce i czy to działa. Jeżeli przyjdzie jakiś badziew, to o moich pieniądzach mogą zapomnieć, a wówczas sprawa wyląduje na komendzie stołecznej. Na chwilę obecną radzę się wstrzymać. Jak przyjdzie paczka, wówczas dam info.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Zadzwoniłem tam, głos pana (chyba), który ze mną rozmawiał brzmiał jak puszczony przez syntezator niczym z "Uwagi" z TVN'u. Firma zarejestrowana na dom jednorodzinny na przedmieściach stolicy, gdzie właściciela nie zastałem. Nie ma możliwości odbioru osobistego, tylko wysyłka. Również pan nie chciał podać z jakiej hurtowni bierze ten sprzęt (ponoć wysyłka jest bezpośrednio z hurtowni). Zaryzykuję i zamówię 1080 za pobraniem i zobaczymy co przyjdzie, zanim zapłacę kurierowi to sprawdzę co jest w paczce i czy to działa. Jeżeli przyjdzie jakiś badziew, to o moich pieniądzach mogą zapomnieć, a wówczas sprawa wyląduje na komendzie stołecznej. Na chwilę obecną radzę się wstrzymać. Jak przyjdzie paczka, wówczas dam info.

Dziękuje, powodzenia.

Link to post
Share on other sites
A nie jest tak, ze najpierw sie placi, a później oglada towar i zglasza ewentualną reklamację?
Tak zawartość paczki możesz sprawdzić ale dopiero po jej opłaceniu i pokwitowaniu odbioru.

Wtedy możesz otworzyć paczkę i sprawdzić zawartość i tyle.

 

Istnieje opcja dodatkowo płatna sprawdzę ja paczki przy kurierze ale ma ją tylko poczta polska, firmy kurierskie tego nie uznają.

 

Żaden kurier nie pozwoli otworzyć paczki przed jej pokwitowanien o opłaceniem . Więc proszę się nie łudzić że sobie ktoś zamówi kartę za 1k o przy kurierze sprawdzi czy działa :D.

 

Co do samego sklepu to jest to krzak towar zapewnie z koparek lub co gorsza z obrobionego tira w niemczech.

Gwarancja realizowana w domowym garażu.

 

 

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

W ten sposób moze cegłe wysłać jeśli chce robić wałek i wyjdzie na to samo

Ludzie maja taka mentalność ze ich to nie obchodzi ze kurier bedzie świadkiem tego tym bardziej że jak widac po temacie i ostatnim wpisie  złodziej znalzał myk aby go nie znalezli


''Witam.

Dzisiaj otrzymałam odpowiedź z prokuratury, że śledztwo umorzono z powodu nie wykrycia sprawcy.

Zarobili na mnie 880 :(  tylko ciekawe co stało się z pieniędzmi na  zablokowanych kontach bankowych. Zgłoszenia też wpłynęły do prokuratury w szybkim tempie. No niestety tak działa nasz wymiar sprawiedliwości i nie ma się co dziwić, że fałszywych sklepów pojawia się jak grzybów po deszczu :(''


http://forum.benchmark.pl/topic/252363-swiatokazjieu/

Link to post
Share on other sites

Znalazłem identyczną stronę tylko pod inną nazwą https://zantech.pl/ . Są opinie podzielone.. https://m.opineo.pl/opinie/zantech-pl. Śmierdzi mi to ze są dwie takie same, obydwie z Warszawy.

https://zantech.pl/img/cms/zantech_ceidg_pdf.pdf - dokument z ceidg ze strony Zantech

 

zeskanujcie kod QR

 

porównajcie punkt przeważająca działalność gospodarcza i wykonywana działalność gospodarcza

 

Dla tych którzy nie chcą szukać- gość wpisał że przeważająca działalność gospodarcza i wykonywana działalność gospodarcza to sprzedaż detaliczna przez Internet, a w rzeczywistości posiada działalność taksówek osobowych...

 
Chyba wszystko jasne, ciekawe czy jest pod to jakiś paragraf :P
 
PS Wycinek z regulaminu sklepu Zantech: 
 
§4

PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI SKLEPU

1. Sklep Internetowy prowadzi wysyłkową sprzedaż Towarów tym w szczególności galanterii obuwniczej a także innych akcesoriów związanych bezpośrednio lub pośrednio z obuwiem. Poprzez Sklep internetowy pod adresem http://www.zantech.pl. Witryna http://www.zantech.pl umożliwia składanie zamówień oraz rezerwacji na Towar wyszczególniony na stronie http://www.zantech.pl.

 

Edytowane przez vrona32
Link to post
Share on other sites

 

 

Śmierdzi mi to ze są dwie takie same, obydwie z Warszawy

Nie ma co się dziwić. Z jednego takiego "sklepu" można zarobić grubo ponad 200 tys. od naiwnych. Dwie witryny, to 400 tys.

 

Dlaczego 200 tys.? Ponieważ w innym wątku prokuratura zablokowała konto takiego "sklepu", gdzie było ponad 100 tys. Oczywiście do dnia blokady konta właściciel wypłacał pieniądze, aż klawiatura była czerwona, a na karcie bankomatowej zdarły się napisy od ciągłego używania.

 

Te sklepy też nieźle zarobią, bo jest na nie zapotrzebowanie. W tym wątku też kilka osób dopytuje się czy coś wiadomo, bo już mają wypełniony formularz zamówienia i tylko czekają aż ktoś napisze "wszystko ok" i nacisną enter.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Krew człowieka zalewa, że takie szuje, złodzieje, pier***eni oszuści żyją na tym ziemskim padole. Jak taki żałosny cwaniak może potem patrzeć w lustro, okradając z ciężko zarobionych pieniędzy? Dla mnie to niepojęte. Nie wiem co bym zrobił, jakbym osobiscie spotkał krzywy ryj takiego pierd***a wrrrrrrrr Sorry za epitety, ale kultura zanika jak sie czyta o takich.

Edytowane przez markovfreeman
Link to post
Share on other sites

Kontakt

Skontaktowaliśmy się ze sklepem. Telefon odebrała osoba, która stwierdziła, że sklep nie udostępnia płatności za pobraniem uwagi na fakt, że klienci nie odbierają tego rodzaju przesyłek. Osoba ta ewidentnie korzystała z modulatora głosowego.
 
Pierwsza myśl
Ile złodziej musi sie nakombinować w dzisiejszych czasach aby nie zostawiać sladu i ile ma na glowie  a później jak sie nózka powinie to i tak go trzeba utrzymywać .Zamiast pracować z 12 godzin na swoje utrzymanie i spłate długu to pierdzi w materac i ogląda tv za moje
 
Od ''dobrego'' złodzieja zawsze to usłyszysz.
Nie ma kary cieżkiej w odczuci a leżakowanie to bedzie do końca świata
Edytowane przez HAKELBERY
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...