Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moje wymagania:

-) 4 rdzenie i7 (8 wątków) - najlepiej I7-3630qm lub i7-2670qm, dopuszczam też procesory I5

-) 8 GB ram

-) dedykowana karta grafiki może być coś koło Geforce Gt650 (coś słabszego też może być typu Radeon HD7670 lub Gt540) 

-) dysk SSD 120 Gb lub dysk talerzowy 500 GB, ale wolę SSD

-) co najmniej 3 działające złącza USB 2.0 (muszę podpiąć 2 zewnętrze urządzenia plus myszka)

-) matryca matowa, może być zwykła HD (1366x768) choć za lepszą rozdziałkę mogę dopłacić 50-100 zł.

-) przekątna - 15,6 cala, większej nie potrzebuję, może być też 14.1 cala, extremalnie dopuszczam 13.3 cala.

-) waga - dowolna, to będzie stać i czasem będzie przenoszone z pokoju do pokoju

-) działające wi fi

-) bateria może być zużyta - byle był zasilacz sprawny

-) klawiatura - nie mam wymagań, może być QWERTY ale i niemiecką też przełknę

-) działający napęd DVD (nie musi być bluray)

-) system - najlepiej WIndows 10 Home edition (na wersję PRO nie liczę), ale ważne by była naklejka czy legalny numer seryjny lub jakimś cudownym sposobem może też nośnik bym mógł sam postawić system od zera

Może ktoś z Was Koledzy i Koleżanki ma podobny sprzęt na zbyciu i zastanawiał się nad jego pozbyciem. Przetarcia obudowy, pęknięty narożnik czy nawet 3-4 martwe piksele mnie nie przerażają. Zdaję sobie sprawę że komputery o takiej specyfikacji mają często 3-4 lata i swoje mogły już przejść. Ma działać i w miarę wyglądać - ale "ksieżniczki a'la nowy MacBook czy Surface Pro" się nie spodziewam.

Pozdrawiam 

 

 


Już nieaktualne.

Dziękuję.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...