Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

TV 4K HDR 55" pod PS4 Pro i inne konsole

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 czorcik696

czorcik696
  • Dyskutant

• 155 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 18:31

Starsza seria KS była lepsza od nowszej MU, głównie ze względu na Quantum dot i 10bit matrycę, ale miała problemy z bad pixelami i rozklejającymi się ramkami, więc sporo ich wracało do sklepów (tak przynajmniej tłumaczył mi to kumpel pracujący w sieci z pewnym irytującym dżinglem). MU to taki krok w tył.

• 0

#22 gracz722

gracz722
  • Zapaleniec

• 1007 postów
  • Miejscowość:Paprotnia

Napisano 22 marzec 2018 - 02:37

Niecały rok temu też szukałem tv do konsoli, na początku miało być do 2 tyś, skończyło się na 55ks9000 i nie żałuje. Moim zdaniem podstawa to 120hz, miałem jakiegoś philipsa 49cali z 60hz i podczas oglądania tv, obraz był tragiczny(jakby telewizor nie nadążał wyświetlać)

Gdybyś kupował tv samsunga, to u mnie ogromnego plusa złapał serwis, po kilku tygodniach na ekranie pojawiła się biała plamka, myślałem że to problem z pikselem lub coś takiego, zgłosiłem to do serwisu i po kilku dniach przyjechał serwisant, okazało się, że wystarczyło mocno wytrzeć ekran telewizora i plamka znikła :D, dodatkowo serwisant powiedział, że występuje delikatny clouding i że może mi to zabrać na serwis, ale osobiście poczekał by do końca gwarancji i wtedy coś takiego zgłosił.

Dam ci tutaj linka do 49ks9000, niestety poekspozycyjny, ale z 5 letnią gwarancją. Też w tym sklepie kupowałem tv i z tego co rozmawiałem bez problemu jest 5 lat gwarancji :)

https://matrixmedia....49ks9000l.html/

Oczywiście, gdybyś chciał brać towar poekspozycyjny, warto zapytać czy nie ma wad i czy normalnie gwarancja obowiązuję :)

Użytkownik gracz722 edytował ten post 22 marzec 2018 - 02:44

• 0

CPU: ryzen 1800x, MOBO: gigabyte ax370 gaming 5, GPU: gtx 1070 evga sc gaming , RAM: 16GB ddr4 g.skill trident Z Obudowa: fractal r5 SSD: goodram iridium pro 240gb, Coolernoctua nh-d15s PSU: Super Flower Leadex Platinum 650W

#23 kiki1

kiki1
  • Amator

• 32 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 16:03

To trzeba sięgać po Oleda - już jest w dobrej cenie.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych