Skocz do zawartości

Uzytkownik nie korzysta obecnie z monitora podłączonego do karty graficznej NVIDIA


Recommended Posts

Hejka forumowicze,

 

po przeczytaniu kilku podobnych wątków i dziesiątek innych magicznych poradników jak sobie poradzić z ów problemem, postanowiłem sam otworzyć takowy wątek.

Na wstępie chcę zaznaczyć, że jest to mój pierwszy komputer stacjonarny i jestem totalnym laikiem (czystym dowodem jest fakt, ze podłączyłem monitor pod komputer białym kablem jak i niebieskim, teraz zauważyłem błąd ^^).

 

Mój problem polega na tym, że podczas gry mi się zacinają nawet na najsłabszych opcjach, a sprzęt jak można zobaczyć, jest dość dobrej jakości. Próbowałem pierdyliard poradników jak podkręcic FPSy i szukałem również powodu tychże lagów w grach, aż w końcu cos sie sprowadziło do ustawien w panelu NVIDIA, którego nie mogę otworzyć i tak nijak pogrzebać..

 

Prawdopodobnie mam monitor podłączony pod złą kartę graficzną (teraz tylko jednym kablem, tym białym czyli DVI), pytanie jak to stwierdzić i jak podłączyć pod właściwą?

 

Link do sprzętu - https://www.otto.de/p/csl-gaming-pc-set-i7-7700-geforce-gtx-1060-16-gb-ram-24-tft-speed-t7594-windows-10-home-602329365/#variationId=602329367-M24

 

Problem pewnie jest jakąś błahostką, ale no nie mogę sam znaleźć przyczyny i tego naprawić...

 

Dziękuję z góry za wszystkie porady, w razie braku informacji chętnie dopisze brakujące.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak rozumiem podłączyłeś blaszaka z monitorem kablem DVI (białe wtyczki) a dokładnie kartę 1060, która jest umieszczona w pierwszym slocie od góry, tuż pod gniazdami audio/jack? Jeśli tak podłączyłeś monitor, zgodnie z naklejką umieszczoną z tyłu obudowy (obrazek 7 z podesłanego sklepu online), to pozostaje tylko zainstalować sterowniki NVIDA:

 

http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/131515/pl

 

i sprawdzić czy to naprawi problem.

Link to post
Share on other sites

Jak ja nie lubię niemieckiego, aber Ich habe viele Jahre studiert und haben sogar promoviert :P

 

Nie wiem czy to tylko zdjęcie poglądowe, ale w zamieszonym linku do sprzętu masz zdjęcie tyłu obudowy z naklejką gdzie jest karta graficzna lub prościej wyżej anten WiFi.

Edytowane przez chrisplbw
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...