Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Drukarka z funkcją drukowania fotografii z aparatu

drukarka fotografia aparat aparatu drukowania drukowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 igli88

igli88
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 09:37

Hej,

Szukam drukarki z możliwością wydruku fotografii bezpośrednio z aparatu, czyli coś w stylu: pstrykam zdjęcie i od razu się drukuje. Aparat podłączony np. przez kabel. Eksploatacja też nie musi być za droga :)

Znalazłem Canon PIXMA iP7250 ale nie wiem czy spełni moje założenia. Ktoś ma drukarkę z podobną funkcją o którą mi chodzi?

• 0

#2 Pioter547

Pioter547
  • Master

• 5 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 08:22

W drukarce powinieneś mieć wejście na kartę do aparatu :) Po cóż więcej.

A mówisz o drukowaniu od razu, to może wybierz małą drukarkę przenośną dedykowaną do zdjęć - sporo tego, ceny różne. 

Moim zdaniem taniej wychodzi wydrukować sobie zdjęcia u fotografa czy w punktach np. w Rossmanie (wychodzi bardzo niedrogo). Też myślałem o zakupie takiej drukarki, ale nie opłaca się. A kilka zdjęć to i na zwykłem drukarce wydrukujesz o ile masz papier fotograficzny :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drukarka, fotografia, aparat, aparatu, drukowania, drukowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych