Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,planuję zakup nowego telefonu w cenie do 1100zł 

kryteria jakie mnie interesują to dobry aparat i kamera w tej cenie

oraz przyzwoity czas pracy baterii. moje  kilka opcji na którymi się zastanawiam to

-Xiaomi Redmi Note 4 

-Xiaomi Mi A1

-ASUS Zenfone 3

-Honor 8

-SAMSUNG GALAXY A3

Link to post
Share on other sites

Pod względem aparatu zdecydowanie Honor, choć i Mi A1 w porównaniu do innych modeli tego producenta wypada bardzo dobrze.

Zaletą Mi A1 jest czysty Android, więc i długie wsparcie, praktycznie natychmiastowe aktualizacje oprogramowania. No i cenowo wypada świetnie, z dystrybucji sferis/proIine lekko ponad 800 zł, za Honora trzeba dać tego tysiaka, a to już nienajmłodsze urządzenie, z dalszym wsparciem może być kiepsko.

Link to post
Share on other sites

Pod względem aparatu zdecydowanie Honor, choć i Mi A1 w porównaniu do innych modeli tego producenta wypada bardzo dobrze.

Zaletą Mi A1 jest czysty Android, więc i długie wsparcie, praktycznie natychmiastowe aktualizacje oprogramowania. No i cenowo wypada świetnie, z dystrybucji sferis/proIine lekko ponad 800 zł, za Honora trzeba dać tego tysiaka, a to już nienajmłodsze urządzenie, z dalszym wsparciem może być kiepsko.

 

Na ten moment chiński producent zapowiada wsparcie dla Honora 8, który ma dostać Oreo, więc tym nie przejmowałbym się. Nie zgodzę się, że czysty andek stanowi przewagę - nakładka EMUI jest bardzo udana, w mojej ocenie, aktualnie najbardziej funkcjonalna choć może nie do końca intuicyjna. Co do reszty pełna zgoda, Honor 8 to zdecydowanie najlepszy smartfon do zdjęć do granicy 1000 zł - dwa obiektywy (monochromatyczny), skuteczna podwójna dioda led i udany aparat do selfie. Do pełni szczęścia brakuje nagrywania 4K, ale o to ciężko na tej półce.

Link to post
Share on other sites

Honor 8 :). W tym momencie latają nawet w cenie ok. 1000 złotych na allegro czy w sferisie na promo. Xiaomi odrzucałbym ze względu na aparty których jakość nie powala wiec nie spełnią Twoich kryteriów. Inne modele z dobrymi obiektywami to P9(może przekroczyć budżet) lub SA A5 2017 (można dostać w tej cenie).

Link to post
Share on other sites
Z dwójki Honor 8 i Nova Plus zdecydowanie postaw na Honora. 
Lepszy wyświetlacz, więcej pamięci operacyjnej, lepszy procesor (wyżej taktowane zegary). 

Zależy Ci najbardziej na aparacie - tutaj Honor jest wyraźnie lepszy. Bateria, fakt, w Novie jest 300 mAh większa, ale większy jest również ekran co w praktyce sprowadza się do remisu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...