Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, znajdę coś konkretnego w tej cenie? Czy wszystkie budżetówki na 1 kopyto robione? Myślałem nad Prusa i3 lub Anet a6/a8 i ewentualną jej modyfikację za resztę pieniędzy. Już kiedyś miałem do czynienia z drukiem 3d i nie musi to być zestaw ready to use od razu z pudełka. Najlepiej z jak największym polem roboczym, samopoziomującym stołem (czujnikiem hallona) i też nie musi być to konstrukcja zamknięta.


E: Padło na Anycubic i3 Mega, można też śmiało brać Jgaurora A5 w tej cenie jak by ktoś szukał. Odradzam alledrogo a brać na Ali z magazynów z Niemca.

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

 

 

Elementy sam będziesz projektował?

 

Dokładnie,mam parę fajnych pomysłów i chcę zobaczyć jak wyjdzie. Wiadomo że nie ma co po budżetówce oczekiwać ale jak na początek w sam raz.  

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze rok albo dwa i co druga osoba będzie maiła w domu drukarkę 3d

 

 

Dlatego warto teraz kupować bo ceny z pewnością pójdą w górę coś jak z kartami graficznymi a bitcoinami tu i tu da się fajnie zarobić ;)

Link to post
Share on other sites

Jeszcze rok albo dwa i co druga osoba będzie maiła w domu drukarkę 3d :D

Nie, nie będzie takiego popytu. Żeby kupić taką drukarkę trzeba mieć co na niej drukować. Wszelkie kostki i figurki znudzą się po paru tygodniach

 

 

Dlatego warto teraz kupować bo ceny z pewnością pójdą w górę

Nic nie będzie szło w górę. Będzie tanieć, a drukarki będą coraz bardziej dopracowane.

Edytowane przez roman106
Link to post
Share on other sites

 

 

Wszelkie kostki i figurki znudzą się po paru tygodniach

 

Jak ktoś kupuje drukarkę tylko po to żeby ściągać projekty z thingiversa i je drukować to wiadomo że po paru tygodniach się znudzi i mija się to z celem. Co do cen drukarek to pójdą w górę, tylko tu ty wiesz swoje a ja swoje.   

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...