Skocz do zawartości

Problem z odblokowaniem odciskiem palca w Xiaomi Mi 6


Recommended Posts

Witam
Jestem nowym użytkownikiem Xiaomi Mi6 i mam problem z odblokowaniem odciskiem palca. Mi 6 wersja Global zakupiony w bestcena.
Po zainstalowaniu musiałem wpisać PIN aby następnie dodać odcisk palca, tak wiec zrobiłem i po nowym uruchomieniu telefonu pojawiała się opcja wpisania pinu a nie odblokowania palcem. Następnie spróbowałem oprócz pinu wejść w Ustawienia, następnie Ekran Blokady i Hasła i Zarządzaj Odciskami Palców i dodałem wzór i po restarcie smartfona pojawia się narysuj wzór a odcisk palca nie działa, podobnie zrobiłem z hasłem i na koniec po restarcie mam podać hasło do odblokowania ale odcisk palca nie funkcjonuje, wiec dlaczego nie mogę odblokować palcem tylko wpisywać hasło ? w ustawieniach palec dodany był prawidłowo.
Spróbowałem wejść w opcje Blokada Ekranu i Ustaw Ekran Blokady i w opcjach Zmień Ekran Blokady pojawia mi się tylko wzór, pin i hasło ale nie widzę możliwości odblokowania palcem.
Wersja Android 7.1.1, wersja MIUI global 9.2 Stabilna 9.2.2.0

Jak odblokowywać zatem telefon odciskiem palca i co niewłaściwie zrobiłem ?

Link to post
Share on other sites

Za każdym razem po uruchomieniu lub restarcie telefonu należy podać PIN. Następnie po zablokowaniu telefonu można odblokować odciskiem palca

Dziękuje za informacje, faktycznie już działa tak jak piszesz.

Mam jeszcze pytanie czy można zmienić funkcje przycisków cofania, chodzi mi o zamianę cofania z lewej na prawo ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...