Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Netflix- czarny ekran

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojciechoslaw

wojciechoslaw
  • Dyskutant

• 181 postów
  • GG:282136
  • Miejscowość:Radom

Napisano 10 marzec 2018 - 23:43

Popełniłem ten błąd i chciałem przejść na 'jasną stronę mocy' i sobie legalnie oglądać seriale ;)

Zainstalowałem sobie aplikację Netflixa na Windows10 i niestety mam w niej tylko dźwięk i czarny obraz.

Laptop ma kartę gtx1050ti i procesor i5-7300HQ. Filmy 4K na pewno na nim działają, bo testowałem i nie było problemów.

Ktoś ma jaki pomysł co zrobić?

• 0

#2 Teshi

Teshi
  • Bywalec

• 144 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 01:02

Jak nie znajdziesz innego rozwiązania, polecam aplikacje media center "kodi" - dawniej xbmc , jest tez do kompletu aplikacja na androida ktora po wifi działa jak pilot więc spoko opcja sam korzystam.

tutaj masz poradnik jak bys nie wiedzial jak dodawać wtyczki :

https://kodiwpigulce...di-18-poradnik/

• 0

#3 ragon

ragon
  • Entuzjasta

• 610 postów
  • Miejscowość:Chełmno

Napisano 11 marzec 2018 - 08:25

z poziomu przeglądarki można oglądać. U mnie też aplikacja na Windows 10 klawo chodzi.

• 0

Mobo: Asus Z97M-PLUS CPU: Intel i5 4690k Cooler: Scythe Mugen 2 rev.B RAM: HyperX 16GB 1866MHz GPU: MSI GeForce 970 SSD: Plextor M5Pro 128GB, Crucial MX200 250GB, GoodRAM Iridium Pro 240GB PSU: Thermaltake 530W Case: Aerocool DS Cube  LCD: Samsung 27" CURVED TV: Samsung 40" UHD Speakers: Edifier R1600TIII Keyboard: Microsoft All-In-One Media Keyboard Mouse: Steelseries Sensei Wireless Gamepad: Microsoft Xbox One Controller OS: Windows 10 HP x64 BOX Others: Lenovo Edge E431, Asus Zenfone 2 laser, Nvidia Shield K1

#4 ernorator

ernorator
  • Zapaleniec

• 1229 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 14:35

a po co ci aplikacja?

• 0

Pozdrawiam bosaka

“[Scienceworks! Planes fly. Cars drive. Computers compute. If you base medicine on science, you cure people. If you base the design of planes on science, they fly. If you base the design of rockets on science, they reach the moon. It works... bitches.”

Why do you deny me? Accept me and you will know that I am the only truth and the only way

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych