Skocz do zawartości

Zasilacz potrzebny na wczoraj


Recommended Posts

Cześć.

 

Ponieważ wiele jest tutaj mówione na ten temat to czasami można oszaleć od ilości danych i wersji zdań różnych ludzi.

Co potrzebuje? zasilacza.

 

Mój zestaw:

  1. Budżet: do 300 zł ( chyba że faktycznie będzie warto to mogę dopłacić )
  2. Procesor: i5 3570 k
  3. Karta Graficzna: gtx 1060
  4. Czy podkręcasz (CPU i GPU): tak
  5. Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire): nie
  6. Specjalne wymagania dobrze by było ale nie wymagane okablowanie modularne, certyfikat minimum 80 bronze, moc min 550 w
  7. Własna propozycjahttps://proline.pl/zasilacz-seasonic-focus-plus-gold-550-ssr-550fx-80plus-gold-550w-p1106862

w niedalekiej przyszłości wymieniam procka, okolice i5 8600k bądź i7, oc również będzie tworzone.

 

proszę Was o najlepsze propozycje.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

 

chodziło mi czy jest coś może ciut taniej w podobnej jakości
 

Zakładać konto by zaproponować komuś zasilacz od SPC? do czego to 600W potrzebne powiedz? 

 

 

 

chodziło mi czy jest coś może ciut taniej w podobnej jakości
 

Nie ma, a to co podam niżej jest średnio opłacalne na tle Focusa 450W.

 

XFX TS Gold 550W - 270zł - względem Focusa głośniejszy wentylator, niemodularny, krótsza gwarancja

CX550M  - 265zł gorsze kondensatory niż w XFX TS Gold, cichszy wentyl o ile nie trafimy na terkoczący wentylator, to akurat nie jest problemem tylko tego zasilacza, częściowo modularny, trochę gorszy elektrycznie od XFX.

 

Jak widzisz różnice w cenie nieadekwatne do tego co oferują stąd też wybór Focusa 450W jest dobry, jeszcze lepiej wersja 550W za 350zł.

 

Blisko 200zł, (215 zł) CX450M.

 

S12II był dobry gdy nie było jednostek na DC-DC, same kondensatory nie świadczą o jakości stabilności (jakości) zasilacza.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...