Skocz do zawartości

Mimo dużej ilości fps gra nie działa płynnie


Recommended Posts

Witam, zakupiłem ostatnio nowy komputer. Jedyną grą którą pobrałem jest fortnite i mimo dużej ilości fps często czuję brak płynności gry na każdych ustawieniach graficznych. Po włączeniu synchronizacji pionowej sytuacja się poprawiła jednak dalej jest coś nie tak. Zaznaczam że to wszystko dzieje sie zarówno na ustawieniach wysokich przy 60 fps jak i niskich przy 60 fps.

Komputer skłąda się z:

Asus cerberus geForce GTX 1050 ti 4GB 

AMD FX 8300 

Zasilacz BanditPower ATX-500  ( wiem że jest słaby)

Pamięć Patriot 8GB 1600MHz DDR3 PSD38G16002

płyta GA-78MLT-S2

chłodzenie procesora: Spartan 3 LT HE1012 

Dysk SSD

 

Chciałbym odrazu usłyszeć opinie na temat komputera oraz jak może się sprawować przy innych grach. Czy jest możliwość podkręcenia procesora z takim zestawem?

Link to post
Share on other sites

To co odczuwasz prawdopodbnie jest "stuttering'iem" :

 

1. Włącz V-Sync

2. komputer jest w porządku , co prawda nie wiem jak fx-8300 się sprawuję , ale wszystko powinno plynnie chodzic.

3. podobno rozwiązaniem tego problemu jest wyłączenie " Windows Gaming Mode"

 

Nie gram w tę gre , ale wiem że ta gra nie ma wysokich wymagań i twoja karta na rozdzielczości FHD powinno bez problemu uciągnąć Fortnite.

Poszukaj na forach rozwiązań, ponieważ zauważyłem że jest to częsty temat . (Szczególnie dużo jest anglojęzycznych for na których temat jest poruszany).

Link to post
Share on other sites

To co odczuwasz prawdopodbnie jest "stuttering'iem" :

 

1. Włącz V-Sync

2. komputer jest w porządku , co prawda nie wiem jak fx-8300 się sprawuję , ale wszystko powinno plynnie chodzic.

3. podobno rozwiązaniem tego problemu jest wyłączenie " Windows Gaming Mode"

 

Nie gram w tę gre , ale wiem że ta gra nie ma wysokich wymagań i twoja karta na rozdzielczości FHD powinno bez problemu uciągnąć Fortnite.

Poszukaj na forach rozwiązań, ponieważ zauważyłem że jest to częsty temat . (Szczególnie dużo jest anglojęzycznych for na których temat jest poruszany).

Zrobiłem to już dawno, synchronizację włączyłem dawno i byłą tylko lekka poprawa.

Edytowane przez osa21148
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...