Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, w mojej miejscowości mam do wyboru tylko neostrade 80mb i netie lte 100gb, i pytanie który wybrać, internet będzie służył do grania, sciągania gier, oglądania filmów itd, więc chyba neostrada lepsza, bo mierne 100gb od netii chyba wykorzystam w tydzień  co nie?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak jesteś masochista to bierz lte 100gb nie wykorzystasz przy samym graniu.

A jak.chcesz grać normalnie to tylko internet po kablu nie ważne od jakiego operatora.

 

Te 80mb to max download który jest najmniej ważny patrz jaki masz upload i ping przy tej ofercie a o tym już operatorzy rzadko informują.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

internet będzie służył do grania, sciągania gier, oglądania filmów itd, więc chyba neostrada lepsza, bo mierne 100gb od netii chyba wykorzystam w tydzień 

100 GB przy intensywnym oglądaniu filmów na youtube to przez kilka dni wykorzystasz. Co do Neostrady 80 Mb/s na papierze i lichy/tragiczny Funbox ( nie nazywam tego routerem ). Jakbym był skazany na Neostradę kupiłbym prędzej używany router np taki http://allegro.pl/d-link-dsl-2740b-router-wifi-modem-adsl-neostrada-i5463542599.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=NTE1YTYxOTktNjJjZS00ODZjLWJlYTEtODczZDllNmQ5NTdmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0ba11ada-26d1-4d76-b283-79a095b6f0d9

Na kablach telefonicznych zostaje tylko opcja DO 10 lub 20 Mb/s. 

Link to post
Share on other sites

100 GB przy intensywnym oglądaniu filmów na youtube to przez kilka dni wykorzystasz. Co do Neostrady 80 Mb/s na papierze i lichy/tragiczny Funbox ( nie nazywam tego routerem ). Jakbym był skazany na Neostradę kupiłbym prędzej używany router np taki http://allegro.pl/d-link-dsl-2740b-router-wifi-modem-adsl-neostrada-i5463542599.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=NTE1YTYxOTktNjJjZS00ODZjLWJlYTEtODczZDllNmQ5NTdmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0ba11ada-26d1-4d76-b283-79a095b6f0d9

Na kablach telefonicznych zostaje tylko opcja DO 10 lub 20 Mb/s. 

Kolega ma i nie narzeka na nią, wifi ma w całym domu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie polecam internetu z limitem. 100 gb może Ci się wydawać dużo. Jednak są miesiące w których na przykład bedziesz chciał sobie coś ściągnąć i może być z tym problem.

 

Najlepszy jest internet bez limitu. Aktualnie mam neostradę i całkiem dobrze chodzi. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...