Skocz do zawartości

Wybór głośników 2.0/2.1 w cenie ~250 zł do pokoju ~17m2, muzyka klubowa


Recommended Posts

Cześć!

 

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze głośników w cenie ~250 zł. (chciałem do 200 zł, ale znając mnie mogę kupić i za 600 :D

Pokój ~17m2. Chciałbym, aby zestaw ustawiony był niemal identycznie jak Logitech Z213 ze zdjęcia. Tylko, czy to będzie dobry pomysł?

Mają służyć do muzyki (wyłącznie) klubowej, hardstyle i innych "basołupnych" brzmień. Miałem okazję sprawdzić u kolegi głośniki Trust Vigor 2.1 - grały w miarę dobrze, szukam czegoś podobnego w tej cenie i na razie powinny mi wystarczyć.

Zakup mogę przełożyć do końca miesiąca, choć wolałbym zamówić je wcześniej. Zależy mi na tym, aby łupały troszkę tym basem i grały dość wyraźnie.

 

Poczytałem troszkę w internecie i wynikało, że Microlab FC-330 powinny sprostać moim oczekiwaniom. Głośniki będą podłączone pod kartę dźwiękową Audiotrak Prodigy Cube Black Edition.

 

Jakiego jesteście zdania? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam.

 


Link to post
Share on other sites

Za 279zł są Fenda F580x, Subwoofer ma 8" więc basu nie zabraknie. Satelitki mają twettery więc powinno grać ze szczegółami.

To że subwoofer ma 8" to nie znaczy że będzie grało. To że są testery też nie znaczy że będzie grało szczegółowo :)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zwiększam budżet maksymalnie do 300 zł. 
Wolę spróbować innych marek niż Creative czy Logitech, z którymi miałem już dłuższą styczność. Celuję w firmy Modecom/Microlab i spodobały mi się 2 modele: Modecom MC-MHF60U i Microlab FC-330. Bardziej jestem skłonny za Modecomem, bo wydają się ciekawie prezentować. Zależy mi praktycznie tylko na dźwięku, no i tym "pierdzącym" basem. Jeśli będą dla mnie za słabe, to kupię Microlab Solo 7C. 

Czy możecie jeszcze coś innego zaproponować? 2.0 w tej cenie myślę, że bas byłby za płaski. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...