Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

nvlddmkm - nie wiem jak pozbyć się odpowiednio problemu

nvidia nvlddmkm bluescreen klawiatura

Najlepsza odpowiedź simon96, 22 maj 2018 - 16:21

Zobaczyłem, że wątek miał dość sporo wyświetleń, więc w razie co zapiszę jak to się skończyło. 

Na pewien czas dopóki nie zamówiłem klawiatury wyłączyłem menadżerem gt740m i korzystałem z grafiki zintegrowanej. Po wymianie klawiatury (samej klawiatury) i przywroceniu jej sterownikow wszystko działa i błąd już się nie pojawia.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 simon96

simon96
  • Gaduła

• 437 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 16:03

Błąd nvlddmkm pojawia się, gdy tylko włączę jakąkolwiek gre. lol, cs, portal, czy coś ze steam. Oczywiście jest to błąd w postaci bluescreena.

Błąd występuje jedynie gdy podmienie sterowniki do klawiatury w laptopie z innymi, które z danym modelem  NIE WSPÓŁPRACUJĄ. Klawiatura jest uszkodzona i ciągle ma wciśnięty przycisk "b", więc pracuje na zewnętrznej i normalnie wszystko działa.

Może ma ktoś lepszy sposób jak bez otwierania i odłączenia klawiatury ją wyłączyć, lub pozbyć się błędu?
Próbowałem reinstalacji całkowicie sterowników Nvidii, wyłączenia niektórych funkcji dzwięku od NV. Na pewno to nie wina przegrzania bo  karta wysypuje się od razu przy starcie aplikacji.

Komputer nie ze stopki, jest to laptop sony z grafiką 740m. Jeśli potrzeba konkretnego modelu to sprawdzę.

Użytkownik simon96 edytował ten post 07 marzec 2018 - 16:16

• 0

nie chce nikt kupić serwera ? dl360 g6 - 2x x5570 | 32gb ram ddr3 | 4x sanki | mnostwo czesci zamiennych 
Leży i mi sie kurzy bo już nie gram :/

#2 simon96

simon96
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 437 postów

Napisano 22 maj 2018 - 16:21   Najlepsza odpowiedź

Zobaczyłem, że wątek miał dość sporo wyświetleń, więc w razie co zapiszę jak to się skończyło. 

Na pewien czas dopóki nie zamówiłem klawiatury wyłączyłem menadżerem gt740m i korzystałem z grafiki zintegrowanej. Po wymianie klawiatury (samej klawiatury) i przywroceniu jej sterownikow wszystko działa i błąd już się nie pojawia.

• 0

nie chce nikt kupić serwera ? dl360 g6 - 2x x5570 | 32gb ram ddr3 | 4x sanki | mnostwo czesci zamiennych 
Leży i mi sie kurzy bo już nie gram :/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nvidia, nvlddmkm, bluescreen, klawiatura

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych