Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Urządzenie wielofunkcyjne Epson.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yem1122

Yem1122
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 19:30

Witam. 
Witam chciałbym kupić urządzenie wielofunkcyjne do 250zł. 
Nie mam dużych wymagań. Sporadycznie drukuję, częściej skanuje dokumenty. 
Zaciekawił mnie Epson XP 245. I tutaj jest moje pytanie, czy warto czy jednak wziąć coś z HP.

Oczywiście jestem otwarty na propozycję i podziękować za ewentualne doradztwo. 

• 0

#2 Teshi

Teshi
  • Bywalec

• 144 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 00:11

Artamentu nie polecę w tych czasach, ale jak weźmiesz to pamiętaj żeby maszyna była cały czas podpięta do sieci elektrycznej, jeśli nie będziesz nic drukować wykona samoczynne czyszczenie głowic i mniejsza szansa zaschnięcia głowic.

Szukał bym użądzenia z wymiennymi głowicami lub biesz hp gdzie zbiornik tuszu jest zintegrowany z głowicą drukującą.

Zaschnięta głowica w epsonie z niewymienialnymi głowicami jest droga w serwisowaniu.

• 0

#3 White_Ghost

White_Ghost
  • Gaduła

• 315 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 18:18

A nad jakim HP konkretnie się zastanawiasz? Bo tego Epsona wyłapiesz za nieco ponad 200 złotych np. na Sferisie. Koszt dobrej jakość zamiennika T2981 to jakieś 25 złotych do tego należało by doliczyć kolory CMY. Porównać koszty eksploatacji z HP i matematyka powie gdzie koszty eksploatacji są niższe :).

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych