Skocz do zawartości

Jaka karta warta zakupu


Recommended Posts

Witam planuje kupić kartę graficzna i jaka aktualnie jest teraz opłacalna?

 

Komputer

procesor: i7 8700

płyta główna: asrock z370 pro4

pamieć ram: 8gb Corsair vengeance 3000mhz 

zasilacz: Silentium Vero L1 600w

Edytowane przez woody18
Link to post
Share on other sites

Jak wyżej, 4gb to 1050ti, szukaj najtańszej 1050, sam kupiłem tego zotaca, u tego sprzedającego, ale za 460zł :)

 

Wiecie może, czy jak zarejestruję kartę zotaca, to na stronie piszę gdzieś, ile dni gwarancji zostało?  

Link to post
Share on other sites

https://allegro.pl/uzytkownik/XTREEM_pl/komputery?order=m Taka karta dobra za te pieniądze jeżeli mam w planach ją sprzedać kiedy GTX 1060 6 GB będzie za rozsądne pieniądze? Też zmieniam z Radeona HD 7770 jak autor, czy przyrost mocy będzie spory? Głównie chciałbym na tej karcie ograć GTA V, Evil Within 1 i 2 i kilka gier od 2015 roku w dół. 

Link to post
Share on other sites

A co sądzisz o cenie za tą kartę? Wiadomo, że nie ma co przepłacać za jakieś super wypasione wersje GTX 1050, ale ta akurat jest przystępna. Wydaje mi się, że gdy będę ją chciał sprzedać w przyszłości to można wziąć trochę więcej niż za jakiegoś Zotaca Mini czy inną jedno wentylową. Do tego kultura pracy ponoć bardzo dobra w przeciwieństwie do bardzo głośnego dwu wentylowego Zotaca od tego samego użytkownika.

Edytowane przez LukaszSkywalker
Link to post
Share on other sites

Tak, chodzi o tego Asusa. Źle mi się link wstawił.  Jakby ktoś inny czytał temat to chodzi o tę kartę http://allegro.pl/asus-geforce-gtx-1050-2g-gaming-oc-i7220959646.html

 

Generalnie miałem brać GTX 1050 Ti albo już GTX 1060 GB, ale ceny są tak wygórowane, a nie wiadomo ile jeszcze trzeba czekać. Jakby chodziło o miesiąc, albo dwa to bym się przemęczył na HD 7770, ale dłużej to już nie ma sensu. Dlatego pomyślałem, że najlepiej kupić jakiegoś GTX 1050 na przeczekanie, jak ceny spadną sprzedać i kupić GTX 1060 6GB. Ta wersja rzuciła mi się w oczy bo przy ewentualnej sprzedaży za kilka-kilkanaście miesięcy może aż tyle nie stracę.

Edytowane przez LukaszSkywalker
Link to post
Share on other sites

Karta na przeczekanie, więc nie ma co dokładać, zwłaszcza że podczas gry, hałas zbytnio nie przeszkadza, poniewaz w wielkości mamy słuchawki na uszach:-)

 

Na+ długa gwarancji przy sprzedaży :)

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio kupiłem od gościa z pewnego forum simracingiwego Gtx970 za 700 zł dla syna i coś takiego warto rozważyć bo karta niewiele ustępuje wydajnością w grach gtx 1060 3GB . Mam porównanie bo ja mam takiego 1060 3Gb a teraz syn ma gtx970.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio kupiłem od gościa z pewnego forum simracingiwego Gtx970 za 700 zł dla syna i coś takiego warto rozważyć bo karta niewiele ustępuje wydajnością w grach gtx 1060 3GB . Mam porównanie bo ja mam takiego 1060 3Gb a teraz syn ma gtx970.

 

Tylko dostać GTX970 w tej cenie raczej bardzo trudno. No ale fakt za taką cenę byłaby to znacznie lepsza/opłacalniejsza propozycja od 1050

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...