Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki douszne/dokanałowe do 120zł

słuchawki douszne dokanałowe 120zł mikrofon

Najlepsza odpowiedź spidster135, 07 marzec 2018 - 19:10

Kupiłem snaby i są idealne jak dla mnie :D Bas dokładnie taki jak chciałem, a cała reszta pasuje mi idealnie. Nie mówię że inne które polecaliście byłyby gorsze, ale nic więcej mi nie trzeba, cena w sam raz, dodatkowo fajne te piankowe końcówki i miałem na miejscu zakup od razu + możliwość zwrotu :P Dzięki za całą pomoc.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1860 postów
  • Miejscowość:Hamburg

Napisano 19 marzec 2018 - 20:39

Rozpadały się, ale przy tej cenie to ok 1,5 miesiąca to wydaje mi się że to znośny czas użytkowania. Konkretnie płaciłem po jedno euro za dwie pary z darmową przesyłką. Tylko jakbyś chciał zamawiać z Aliexpress to musisz sobie dobrać pianki pod względem otworu żeby był tej samej średnicy co w twoich słuchawkach.

Użytkownik kombajn edytował ten post 19 marzec 2018 - 20:42

• 0

#22 spidster135

spidster135
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 455 postów
  • Miejscowość:Wro

Napisano 20 marzec 2018 - 07:06

No te snabowe to miały chyba za duże otwory w porównaniu z "bolcem" ze słuchawek, bo od nowości dość luźno siedziały, a zgubiłem wyciągając słuchawki spod kurtki (ewentualnie wkładając je pod kurtkę, jakbym wiedział to bym nie zgubił :D).
Póki co używam tych silikonowych "B", których myślałem że nigdy nie włożę i przyznam, że mi się podobają. Ale i tak dobrze wiedzieć że na ali są tanio pianki to może zamówię kiedyś, dzięki ;)

• 0

#23 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1860 postów
  • Miejscowość:Hamburg

Napisano 20 marzec 2018 - 07:16

Na Ali to w zasadzie jest wszystko co tylko potrafią wytworzyć małe chińskie rączki. Rzuć okiem tutaj bo do wyboru są nie tylko pianki ale dużo więcej ciekawych opcji:

https://audiobudget.com/accessory

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, douszne, dokanałowe, 120zł, mikrofon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych